Velonomas lielais baneris
Aktualitātes
Info: Your browser does not accept cookies. If you want to put products into your cart and purchase them you need to enable cookies.

Categories
Velosipēdi (0) Grāmatas
Grāmatas (4)
Ķīmiskās vielas un produkti
Ķīmiskās vielas un produkti (2)
Velosipēdistu apģērbs (2)
Velo rezerves daļas un aksesuāri (4)


Virums.lv Zaļais veikals ir izveidots 2007.gadā, lai sniegtu Jums vislabākās preces, kas ir ne tikai drošas un kvalitatīvas, bet arī videi draudzīgas.

 

Lai efektīvi izmantotu Virums.lv Zaļo veikalu, jums vispirms jākļūst par Virums.lv reģistrētu lietotāju. To var ātri, vienkārši un bez maksas izdarīt šeit .

Lūdzu, aizpildot reģistrācijas formu, laukā "Vārds, Uzvārds:" norādiet savu īsto vārdu un uzvārdu. Pretējā gadījumā Jums var nebūt iespējami norēķināties par pirkumiem Virums.lv Zaļajā veikalā citādi kā tikai skaidrā naudā.

 

Ņemiet vērā, ka kļūstot par Virums.lv reģistrētu lietotāju, jūs ne tikai varēsiet iepirkties  Virums.lv Zaļajā veikalā, bet arī izmantot citas Virums.lv sniegtās iespējas, piemēram, aplūkot dokumentus no Virums.lv elektroniskās bibliotēkas , kas nav pieejami nereģistrētajiem lietotājiem.

 

Detalizētāku informāciju par sevi, kā piemēram adresi un, ja būs nepieciešams- bankas rekvizītus, Jums būs jānorāda pēc tam, Virums.lv Zaļajā veikala lapās.