Roterdamā sāk darboties ilgtspējīgs naktsklubs
Monday, 23 October 2006

Ilgspējīgs deju klubs Šī gada 14.oktobrī ar izlejamo alu kas ražots ievērojot bioloģiskās lauksaimniecības principus, sezonu Roterdamā sāka ilgtspējīgs deju klubs "Off_Corso".

Vides NVO "Enviu" un arhitektūras firma "Döll" ir nolēmuši šo klubu padarīt par patiesi ilgspējīgu izklaides vietu. Viņu nākotnes vīzijas ietver enerģiju ģenerējošus grīdas segumus (lielisks veids, kā izsūkt kilovatus no enerģiskiem dejotājiem), tualetes, kurās noskalošanai tiek izmantots lietus ūdens un sienas, kas maina krāsu atkarībā no temperetūras un visam pa virsu- dārzu uz ēkas jumta.

Lasīt tālāk...
 
Eiropas Parlamenta Vides komiteja atbalsta REACH 'aizstāšanas principu'
Tuesday, 10 October 2006

Image Eiropas Parlamenta (EP) Vides komiteja atbalstījusi tā saucamo REACH  „aizstāšanas principu”, kas paredz obligātu kaitīgo ķīmisko vielu aizvietošanu ar drošākām alternatīvām, ja vien tādas eksistē.

Vides komitejas balsojuma rezultāti atspoguļo dažādu EP politisko grupu atbalstu šim, principam, ko daudzas vides aizsardzības organizācijas uzskata par vitāli svarīgu un, kas nākotnē varētu vairāk pasargāt vidi un cilvēku veselību no kaitīgo ķīmisko vielu ietekmes.

Lasīt tālāk...
 
Vides ministrija neatbalsta Latvijas iesaistīšanos jaunas AES celtniecībā Ignalinā
Wednesday, 04 October 2006

Stop!Vides ministrijas Komunikācijas nodaļa šodien izplatīja paziņojumu, ka Vides ministrija kategoriski iebilst Ekonomikas ministrijas (EM) izstrādātajā ziņojumā par progresu Latvijas Nacionālās Lisabonas programmas 2005.-2008. gadam īstenošanā sadaļā par enerģētiku paustajam formulējumam, ka „visas trīs Baltijas valstis ir piekritušas izpētīt un attīstīt jaunu atomelektrostacijas (AES) projektu, kas uzlabotu elektroenerģijas piegādi Baltijas valstīs.” Šo ziņojumu EM plāno apstiprināt Ministru kabineta (MK) sēdē 10.oktobrī.

Lasīt tālāk...
 
Krievija aicina ārzemju investorus necelt paniku 'Sahalīna 2' darbības apturēšanas sakarā
Thursday, 28 September 2006

Naftas platforma Pārbaudes naftas un gāzes projektā "Sahalīna 2" nenozīmē, ka Krievijas Dabas resursu ministrijas izsniegtā dabas resursu atradņu apguves licence tiks anulēta, apgalvo Krievijas Ārlietu ministrija.

Līgumu noteikumu pildīšanas pārbaužu mērķis ir nodrošināt, lai līgumu puses pienācīgi pildītu savas saistības, pavēstīja Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs.

Pastāv viedoklis, ka licences anulēšana ir Krievijas valdības mēģinājums ietekmēt ārvalstu investorus un pastiprināt kontroli pār Krievijas ievērojamajiem enerģētikas resursiem, radot Krievijas kompānijām iespēju pārvaldīt projektu "Sahalīna 2".

Lasīt tālāk...
 
Krievijas Dabas resursu ministrija daļēji aptur enerģētikas projekta 'Sahalīna 2' realizēšanu
Tuesday, 19 September 2006

Naftas platformaKrievijas Dabas resursu ministrija atsaukusi šā gada 15.jūnija ekoloģiskās ekspertīzes pozitīvo divu naftas atradņu novērtējumu projekta "Sahalīna 2" laikā, tādējādi dabas resursu ieguve šajās atradnēs ir uz laiku apturēta, atsaucoties uz "Interfakss", vēsta "Lenta.ru".

Krievijas Ģenerālprokuratūra atzina par nelikumīgu Ministrijas izsniegto licenci projekta "Sahalīna 2" otrā posma īstenošanai. Saskaņā ar Krievijas likumdošanu ministrijai ir jāņem vērā valsts kontroles dienesta izvirzītās pretenzijas.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 161 162 163 164 165 166 167 168 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 831 - 835 no 840