Virums.lv pārceļas uz jaunu satura vadības sistēmu
Sunday, 26 November 2006

No šodienas mūsu vortāls Virums.lv tiek pārcelts uz jaunu satura vadības sistēmu, kas ļaus darīt pieejamu lietotājiem daudzveidīgāku informāciju un vairāk iesaistīties atgriezeniskās saites veidošanā. Veicot šo pāreju ir papildināta Virums.lv elektronisko dokumentu bibliotēka, pievienoti un drīzumā tiks darīti pieejami lietotājiem sludinājumu dēlis un iespēja elektroniski reģistrēties uz pasākumu kalendārā iekļautajiem pasākumiem.

Taču šī pāreja ir saistīta arī ar dažām neērtībām. Būtiskākā no tām ir nepieciešamība visiem reģistrētajiem lietotājiem pārreģistrēties. Tas nepieciešams, lai likvidētu "latentos" reģistrētos lietotājus, kas ir reģistrējušies sistēmā, bet ilgu laiku nav to lietojuši. Lai no jauna reģistrētos, lūdzu spiediet šeit !

Lasīt tālāk...
 
Latvijas Universitātes zinātnieki līdzdarbojas kodolsintēzes reaktora būvē
Friday, 24 November 2006

Image Šonedēļ ES un vairāku lielvalstu līderi Parīzē parakstīja vienošanos par eksperimentālā kodolsintēzes reaktora ITER būvi. Projekta mērķis ir izstrādāt lieljaudas enerģijas avotu, kas nākotnē pasaulē varētu būt alternatīva atomenerģijai un fosilo energoresursu dedzināšanai. Reaktora izveidē aktīvi iesaistījušies arī Latvijas Universitātes EURATOM asociācijas dalībnieki – LU Fizikas institūts un LU Cietvielu fizikas institūts, veicot vairākus nozīmīgus pētījumus, kuru rezultātus paredzēts izmantot ITER būvē. 

Lasīt tālāk...
 
Nīderlande slēdz atbalsta programmu tās vietā atklājot citu
Friday, 24 November 2006

Š.g. 8.novembrī Mazajā ģildē desmitiem nevalstisko organizāciju (NVO), pašvaldību, ministriju un uzņēmēju pārstāvju sirsnīgā atmosfērā atskatījās uz Nīderlandes Sadarbības fonda darba rezultātiem pēdējos 11 gados Latvijā. Laikā no 1995. līdz 2005.gadam Nīderlandes Sadarbības fonds (NSF) un Oranje fonds ir atbalstījuši vairāk kā 300 NVO projektus Latvijā par 5,2 miljoniem eiro, dodot atspērienu daudzām vietējai sabiedrībai nozīmīgām iniciatīvām Latvijā. 

Lasīt tālāk...
 
Notiks reģionālie semināri EEZ un Norvēgijas valdības finanšu instrumentu līdzekļu apguvei
Friday, 24 November 2006

Nauda Vides ministrija organizē reģionālos seminārus par diviem atklātajiem konkursiem prioritātēs „Vides aizsardzība” un „Ilgtspējīga attīstība” Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas valdības finanšu instrumentu līdzekļu apguvei.

Semināros potenciālie projektu iesniedzēji tiks informēti par atbalstāmajām prioritātēm un finansēšanas nosacījumiem, kā arī iepazīstināti ar nosacījumiem projektu iesniegumu sagatavošanai un iesniegšanai.

Lasīt tālāk...
 
Vides ministrijas apbalvo gada balvas „Ābols” ieguvējus
Friday, 24 November 2006

Image Vakar, 24.novembrī, notika Vides ministrijas gada balvas „Ābols – 2006” noslēguma pasākums. Vides ministrs Raimonds Vējonis paziņoja uzvarētājus un apbalvoja pašvaldības par ieguldījumu vides infrastruktūras attīstībā un dabas aizsardzībā.

Konkursa pretendentus – pašvaldības, kuras īsteno vides infrastruktūras attīstības un dabas aizsardzības projektus, vērtēja vides ministra izveidota Balvas piešķiršanas komisija. Uzvarētāji tika noteikti republikas un rajonu pilsētu, novadu un pagastu pašvaldību grupās. 

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 161 162 163 164 165 166 167 168 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 821 - 825 no 840