Stāmerienas pagastā Lāčplēšu ciemā tiks izbūvēta notekūdeņu attīrīšanas iekārta
Monday, 14 July 2008
Stāmerienas pagasta padome 30. jūnijā parakstīja aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu par ūdenssaimniecības projekta ""Lāčplēšu" attīrīšanas iekārtu rekonstrukcija" finansēšanu, kuram tika piešķirts arī Latvijas Vides aizsardzības fonda dāvinājums.
Lasīt tālāk...
 
Krāslavas rajona Izvaltas pagastā tika uzlabota dzeramā ūdens kvalitāte
Friday, 11 July 2008
Izvaltas pagastā Izvaltas ciemā tika realizēts Latvijas vides aizsardzības fonda (LVAF) atbalstītais projekts "Ūdens ņemšanas vietas sakārtošana Izvaltas pagastā". Projekta rezultātā Izvaltas ciemā ir izbūvēta ūdens atdzelžošanas iekārta, jauna ūdens atdzelžošanas stacijas ēka, kā arī, lai varētu nodrošināt ciema patērētājiem nepārtrauktu ūdens padevi un tiktu novērsta sekundārā piesārņojuma rašanās iespēja no ūdenstorņa konstrukcijām, ir veikta arī ūdenstorņa rekonstrukcija.
Lasīt tālāk...
 
Jau 25 aviokompānijas nav izturējušas degvielas cenu pieaugumu
Thursday, 10 July 2008

Kopš 2008.gada sākuma jau 25 starptautiskas aviokompānijas nav izturējušas degvielas cenu pieaugumu un ir paziņojušas par savu bankrotu vai darbības pārtraukšanu, liecina Starptautiskās gaisa pārvadājumu asociācijas IATA publiskotie dati.

Pēc IATA publicētajām ziņām, ja agrāk degvielas izmaksas veidoja aptuveni 13% no aviācijas pārvadājumu kopējām izmaksām, tad uz doto brīdi šo izmaksu īpatsvars jau sasniedzis 35%.

 
ANO projektā veiksmīgi pabeigta 110 tonnu PHB saturošu kondensatoru izvešana no Latvijas
Thursday, 10 July 2008
ImageLatvijā vēl joprojām uzņēmumos tiek ekspluatētas vai uzglabātas iekārtas, kas satur vēl no Padomju laikiem mantoto bīstamo ķīmisko vielu - polihlorēto bifenilu jeb PHB. PHB Latvijā satur elektroenerģiju pārveidojošās iekārtas – kondensatori un transformatori, kas ražoti bijušajā PSRS un Austrumeiropas valstīs laikā līdz pat 1989.gadam un tiek izmantoti kā elektroenerģiju pārveidojošās iekārtas.
Lasīt tālāk...
 
Argentīna plāno sūtīt karaspēku uz Antarktīdu
Wednesday, 09 July 2008

ImageGlobālajā cīņā par resursiem jaunu soli spērusi Argentīna, kas plāno ar bruņoto spēku palīdzību savas aizsargāt intereses Antarktīdā, ziņo portāls DELFI, atsaucoties uz laikrakstu "The Telegraph".

Valsts prezidente Kristiana Fernandesa de Kirhnere augsta ranga militāristiem paziņojusi, ka karaspēks varētu būt nepieciešams nacionālās suverenitātes aizstāvēšanai un dabas resursu aizsardzībai Antarktīdā un tās akvatorijā.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 391 - 395 no 840