Pampāļu pagastā notiks ūdenssaimniecības sakārtošanas darbi
Friday, 18 July 2008
Pampāļu pagasta padome ir parakstījusi aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu un uzsākusi projekta “Dzeramā ūdens sagatavošanas stacija Pampāļu pagastā” realizāciju, kuru ir atbalstījis arī Latvijas Vides aizsardzības fonds, piešķirot dāvinājumu.
Lasīt tālāk...
 
Parakstīts līgums par finansējumu ūdenssaimniecības projekta realizācijai Salnavā
Thursday, 17 July 2008
Salnavas pagasta padome parakstīja aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu par ūdenssaimniecības projekta “Dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtu būvniecība Ludzas rajona Salnavas pagasta ciemā Salnava” būvdarbu realizāciju, kurā tiks veikti darbi Salnavas ciemā. Projekts tiks īstenots ar Latvijas Vides aizsardzības fonda (LVAF) līdzfinansējumu un to ir paredzēts īstenot līdz 2008. gada beigām.
Lasīt tālāk...
 
Demenes pagastā pabeigti ūdensapgādes sistēmas sakārtošanas darbi
Wednesday, 16 July 2008
Šodien Daugavpils rajona Demenes pagastā tika nodots Latvijas Vides aizsardzības fonda līdzfinansētais projekts “Atdzelžošanas stacijas būvniecība Demenes pagasta Jāņuciemā”, kura ietvaros tika uzlabota dzeramā ūdens apgādes sistēma.
Lasīt tālāk...
 
Parakstīts līgums par finansējumu ūdenssaimniecības projekta realizācijai Cīravas pagastā
Tuesday, 15 July 2008
30. jūnijā Cīravas pagasta padome parakstīja aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu par ūdenssaimniecības projekta “Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošana un notekūdeņu attīrīšanas iekārtu izbūve Liepājas rajona Cīravas pagasta Dzērves pamatskolai” būvdarbu realizāciju. Projekts tiks īstenots ar Latvijas Vides aizsardzības fonda (LVAF) līdzfinansējumu un to ir paredzēts īstenot līdz 2008. gada beigām.
Lasīt tālāk...
 
Vides indikatori - valstij un uzņēmējiem
Monday, 14 July 2008
Virums.lv pārpublicē Latvijas Vēstnesī publicēto Aivara Rudmaņa rakstu par vides indikatoriem.
LR Ministru kabinets šā gada jūnijā izdevis noteikumus par Nacionālajiem vides indikatoriem. Noteikumi tapuši saskaņā ar Vides aizsardzības likuma prasībām, un ar šo dokumentu valdība apstiprināja nacionālo vides indikatoru sarakstu. Šie indikatori tiek izmantoti, lai novērtētu vides politikas ieviešanas efektivitāti un vides stāvokļa atbilstību politikas mērķiem, bet šādu pieeju vides jautājumiem var izmantot arī uzņēmēji.
Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 386 - 390 no 840