Vaives pagastā notiek aktīvi ūdenssaimniecības sakārtošanas darbi
Monday, 25 August 2008
Vaives pagasta padome parakstīja aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu, lai nodrošinātu finansējumu projektu "Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošanas pasākumi Vaives pagasta Rīdzenes ciemā" un "Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu darbības uzlabošanas pasākumi Vaives pagasta Rīdzenes ciemā" realizācijai. Šos projektus ir atbalstījis arī Latvijas Vides aizsardzības fonds, piešķirot dāvinājumu.
Lasīt tālāk...
 
Klimatologs: pasaules klimats ir traģiskā stāvoklī
Thursday, 21 August 2008

ImageStarpvaldību speciālistu grupas klimata jautājumos vadītājs un Nobela prēmijas laureāts Radžendra Pačauri pašreizējo klimata stāvokli atzinis par "traģisku", un tā galvenais cēlonis meklējams attīstīto valstu bezdarbībā, ziņo portāls DELFI.

Pačauri CNN norāda, ka patlaban nav darīts viss, lai stabilizētu pasaules klimatu un novērstu tā izmaiņu negatīvās sekas, piemēram, temperatūras celšanos, ledāju kušanu un dažādas katastrofas. "Ja mēs ļausim visam notikt kā līdz šim un ja mēs nedarīsim neko, lai kaut ko mainītu, tad tas var destabilizēt pasaules sabiedrību," teicis Pačauri.

Lasīt tālāk...
 
Demenes pagastā notiks katlu mājas renovācijas darbi
Tuesday, 19 August 2008
Demenes pagasta padome ir parakstījusi aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu un uzsākusi projekta “Demenes ciema katlu mājas renovācija” realizāciju. Projekta “Demenes ciema katlu mājas renovācija” kopējās izmaksas ir 46 308 LVL. Projekta realizāciju Demenes pagasta padome nodrošināja ar pašvaldības budžeta līdzekļiem, ņemot aizņēmumu no Vides investīciju fonda pilnā apmērā.
Lasīt tālāk...
 
Kā ietaupīt auto degvielu ikdienā
Monday, 18 August 2008

Piedāvājam Jums nelielu amerikāņu veidotu video par to kā ietaupīt degvielu ikdienā.

Visi ieteikumi gan ir itkā labi zināmi, taču tomēr daudzi pamanās tos aizmirst vai neievērot uzskatot par liekiem. Taču tā nav- katrs sīkums summējas un rezultātā varam ietaupīt saujiņu naudas un, kas zin, izglābt kādu polārlāci Ziemeļpolā.

Lasīt tālāk...
 
Enerģija, medicīna, vide - vai pastāv kāda saistība?
Friday, 15 August 2008

Mūsdienu dzīve ir grūti iedomājama bez dažnedažādiem tehnikas sasniegumiem un to lietojuma ikdienā. Varētu sarakstīt veselu šausmu romānu par to, kas notiktu, ja mums uz ilgāku laiku atslēgtu elektrību. Pirmajā brīdī liekas – kas tur liels! Aizdedz sveci un lasi žurnālus. Bet, ja iedziļinās situācijas analīzē, tad nākas atzīt, ka bez elektrības pilsētās apstātos pilnīgi viss: ūdens, gāze, transports, veikali, medicīna, darbs.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 371 - 375 no 840