Zaņas pagastā notiek ūdenssaimniecības sakārtošanas projektu realizācija
Wednesday, 17 September 2008
Zaņas pagasta padome parakstīja aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu, lai nodrošinātu finansējumu projektu "Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu uzlabošanas pasākumi Zaņas pagasta Kareļu ciemā", "Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošana Zaņas pagasta Kareļu ciemā" un "Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošana Zaņas pagasta Baltaiskrogs ciemā" realizāciju. Projektus "Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu uzlabošanas pasākumi Zaņas pagasta Kareļu ciemā" un "Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošana Zaņas pagasta Kareļu ciemā" ir atbalstījis arī Latvijas Vides aizsardzības fonds, piešķirot dāvinājumu.
Lasīt tālāk...
 
PVD publicēs aizliegto uztura bagātinātāju sarakstu
Wednesday, 10 September 2008

Lai palīdzētu patērētājiem izvairīties no Latvijā neatļautu uztura bagātinātāju iegādāšanās, Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) Pārtikas centrs dienesta mājas lapā internetā turpmāk publiskos no Uztura bagātinātāju reģistra izslēgtos uztura bagātinātājus, informēja PVD.

Šogad Pārtikas centrs no reģistra ir izslēdzis septiņus uztura bagātinātājus - ASV ražotos "Neways Green Ql", "Feelin Good" un Korejā ražoto "Fej Jan", jo tika konstatēta neatļauta šo produktu apstrāde ar jonizējošu starojumu, kā arī Itālijā ražotos uztura bagātinātājus "Melatonīns 3mg/Melatonin", "Melatonīns ar saldinātāju 1,2 g", "Melatonin Pura", kā arī ASV ražoto "Melatonin Plus", jo Zāļu valsts aģentūra atzina, ka šie preparāti atbilst zāļu nevis uztura bagātinātāju definīcijai.

Lasīt tālāk...
 
DELFI: Igaunijas armija uzskata, ka vēja ģeneratori apdraud valsts drošību
Monday, 08 September 2008

ImageVēja ģeneratoru parki, kuru Igaunijā kļūst aizvien vairāk, apdraud valsts drošību, jo traucē normālai pretgaisa aizsardzības sistēmas radaru darbībai, atsaucoties uz Igaunijas bruņoto spēku pārstāvju teikto laikrakstam "Eesti Paevaleht", ziņo portāls "Delfi.lv", atsaucoties uz "Delfi.ee".

Igaunijas Aizsardzības spēku virspavēlnieks ģenerālleitnants Antss Lāneotss uzsvēris, ka problēma ir "diezgan reāla," kā piemēru minot Ida-Vīrumā novadu, kur aizvien pieaug vēja ģeneratoru parku skaits. Ar laiku tie var sākt dot radariem viltus trauksmes signālus.

Lasīt tālāk...
 
Zlēku pagastā notiek dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošanas pasākumi
Friday, 05 September 2008
Zlēku pagasta padome parakstīja aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu, lai nodrošinātu finansējumu projektu “Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošana Zlēku pagasta Zlēku ciemā” un “Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošana Zlēku pagasta Zlēku pamatskolā” realizācijai. Šos projektus ir atbalstījis arī Latvijas Vides aizsardzības fonds (LVAF), piešķirot dāvinājumu.
Lasīt tālāk...
 
Taupības nolūkos rosina apvienot RD Vides un Komunālos departamentus
Thursday, 28 August 2008

Taupības nolūkos Rīgas domes (RD) priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dinevičs (LSDSP) rosina apvienot RD Komunālo departamentu ar Vides departamentu, informē pašvaldībā.

Pēc Dineviča domām abu departamentu funkcijas ir līdzīgas un tās daudzviet pārklājas. "Departamenti joprojām diskutē kā kompetencē ir pilsētas kapsētas, diskutabla ir arī situācija atkritumu apsaimniekošanas jomā, līdzīgi ir ar ūdens apgādi un tīrības nodrošināšanu Rīgas ielās – visi šie jautājumi vienlaikus ir gan Vides, gan Komunālā departamenta pārziņā," norāda Dinevičs.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 366 - 370 no 840