Parakstīts līgums par finansējumu ūdenssaimniecības projekta realizācijai Katvaru pagastā
Monday, 29 September 2008
Katvaru pagasta padome parakstīja aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu par ūdenssaimniecības projekta “Ūdensvadu rekonstrukcija Katvaru pagasta Priedes un Tiegažu ciemā” būvdarbu realizāciju.
Lasīt tālāk...
 
Aizputes pagastā notiek ūdenssaimniecības sakārtošanas darbi
Friday, 26 September 2008
Aizputes pagasta padome parakstīja aizdevuma līgumu ar Latvijas Vides investīciju fondu, lai nodrošinātu finansējumu projekta "Ūdens attīrīšanas iekārtu renovācija un atdzelžošanas iekārtu uzstādīšana Aizputes pagasts "Skola" un ciems Kūdra" realizāciju. Šo projektu ir atbalstījis arī Latvijas Vides aizsardzības fonds, piešķirot dāvinājumu.
Lasīt tālāk...
 
Jaunās atomstacijas sabiedriskā apspriešana Lietuvā izgāžas
Thursday, 25 September 2008

ImagePārstāvji no trīs Latvijas vides organizācijām – Latvijas Zaļās kustības, Vides aizsardzības kluba un biedrības „Zaļā alternatīva” šonedēļ piedalījās sabiedriskās apspriešanas sanāksmēs par jaunas atomelektrostacijas Lietuvā ietekmi uz vidi. 23.septembrī sabiedriskās apspriešanas sanāksmes norisinājās Visaginas pilsētā, bet 24.septembrī – Viļņā, taču sanāksmju laikā iedzīvotāju un vides NVO uzdotie jautājumi palika neatbildēti, tādejādi diskreditējot sabiedrisko apspriešanu būtību.

Ietekmes uz vidi novērtējuma sabiedrisko apspriešanu mērķis ir sniegt iespēju sabiedrības pārstāvjiem saņemt izsmeļošu informāciju un atbildēt uz jautājumiem par plānotā projekta ietekmi uz vidi un sociālekonomisko ietekmi. Tomēr vides NVO pārstāvji no Latvijas novēroja, ka sanāksmes laikā Visaginas pilsētā ziņojuma autori nespēja sniegt atbildes vai jēgpilnus paskaidrojumus par tādiem būtiskiem jautājumiem kā izlietotās kodoldegvielas apsaimniekošana vai dažādu reaktoru ietekme uz vidi, jo ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojumā šie jautājumi vispār nav apskatīti, kā arī ir daudzas citas nepilnības. Savukārt sabiedriskās apspriešanas sanāksmē Viļņā piedalījās tikai daži iedzīvotāji. Līdzīgas sabiedriskās apspriešanas sanāksmes par jaunas atomstacijas Lietuvā ietekmi uz vidi notiks arī Latvijā – 8.oktobrī Daugavpilī un 9.oktobrī Rīgā.

Lasīt tālāk...
 
Birzgales pagastā pabeigta ūdenssaimniecības sakārtošanas projekta ieviešana
Tuesday, 23 September 2008
Šā gada pavasarī Ogres rajona Birzgales pagasta padomei tika piešķirts Latvijas Vides aizsardzības fonda dāvinājums, lai īstenotu projektu “Ūdens atdzelžošanas stacijas tehniskā projekta izstrāde un būvniecības realizācija”. Dzeramā ūdens atdzelžošanas stacijas projektēšanas un būvniecības darbi tika uzsākti vasaras sākumā un jau pagājušā nedēļā tika parakstīts būvvaldes akts par nodošanu. Projekta ietvaros tika uzstādīta ūdens atdzelžošanas iekārta, veikta atdzelžošanas stacijas ēkas rekonstrukcija, kā arī dziļurbuma renovācija.
Lasīt tālāk...
 
Zlēku pagastā ir pabeigti dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošanas darbi
Monday, 22 September 2008
Zlēku pagastā ir pabeigta projektu “Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošana Zlēku pagasta Zlēku ciemā” un “Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošana Zlēku pagasta Zlēku pamatskolā” realizācija, ko līdzfinansēja Latvijas Vides aizsardzības fonds.
Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 361 - 365 no 840