Ūdenssaimniecības sakārtošanas projekti Preiļu novada Pelēčos un Prīkuļos noslēgti
Wednesday, 15 February 2012

Parakstot nobeiguma dokumentāciju, Preiļu novada pašvaldība noslēgusi divus ūdenssaimniecības sakārtošanas projektus - "Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Preiļu novada Pelēču ciemā" un "Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Preiļu novada Prīkuļu ciemā", kuru realizācijai pašvaldība izmantoja aizdevumus no SIA “Vides investīciju fonds”. Projekti tika īstenoti ar Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.

Lasīt tālāk...
 
Vides investīciju fonds izstrādājis projektu īstenošanas Ceļvedi
Wednesday, 18 January 2012

Vides investīciju fonds publicējis Fonda speciālistu sagatavoto "Projekta īstenošanas Ceļvedi" - vadlīnijas ES struktūrfondu līdzfinansēta ūdenssaimniecības (ŪS) sakārtošanas projektu īstenotājiem. Šajā materiālā apkopota visa projekta īstenotājam nepieciešamā pamata informācija un atsauces uz avotiem, kuros iespējams izlasīt par katru tēmu vairāk, kā arī - īss kopsavilkums jeb 22 lietas, kas jāievēro ŪS sakārtošanas projekta īstenošanas gaitā.

Lasīt tālāk...
 
Lielplatones ūdenssaimniecības sakārtošanas projekts tuvojas noslēgumam
Friday, 06 January 2012

2011. gada 14. decembrī Jelgavas novada pašvaldības uzņēmums SIA "Apsaimniekošanas serviss" parakstīja aizdevuma līgumu ar SIA “Vides investīciju fonds” par projekta "Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Lielplatones pagasta Lielplatones ciemā" noslēgšanai nepieciešamo aizdevuma līdzekļu piešķiršanu. Projekts tiek īstenots ar Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.

Lasīt tālāk...
 
Rēzeknes novada Silmalas pagasta Gorņicā noslēgts ūdenssaimniecības projekts
Thursday, 05 January 2012

2011. gada 14. decembrī, parakstot projekta nobeiguma dokumentāciju, tika noslēgta projekta "Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Rēzeknes novada Silmalas pagasta Gorņicas ciemā" realizācija, ko īstenoja Rēzeknes novada pašvaldības Silmalas pagasta pārvalde, sadarbībā ar SIA „Vides investīciju fonds”. Projekts tika realizēts ar Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.

Lasīt tālāk...
 
Daudzi uzskata- klimata pārmaiņas ir katra individuāla attbildība
Tuesday, 27 December 2011

40% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka atbildība par klimata pārmaiņu izraisīto problēmu risināšanu ir jāuzņemas katram pašam. To atklāj decembrī veiktā sabiedriskās vides aizsardzības organizācijas „Zaļā brīvība” aptauja. 39% aptaujāto kā galveno atbildīgo norāda Eiropas Savienības institūcijas un valdības pārstāvjus. Tikai 8% iedzīvotāju norādīja, ka atbildība jāuzņemas uzņēmumiem.

Aptaujas rezultāti parāda, ka līdzšinējām aktivitātēm sabiedrības informēšanā par klimata izmaiņām ir pozitīvi rezultāti un cilvēki apzinās savu ietekmi uz globālajām problēmām. Tomēr vēlamies uzsvērt, ka, lai iedzīvotāji varētu katrs individuāli rīkoties atbildīgi pret vidi, ir nepieciešams atbalsts no valsts un pašvaldībām.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 36 - 40 no 840