Aicinām vidusskolēnus iesniegt projektu idejas konkursam Tava ideja zaļai rītdienai PDF Drukāt E-pasts
Friday, 24 February 2012

Lai rosinātu jauniešus iesaistīties vides projektos, veicinātu izpratni par vides problēmām un atbalstītu jauniešu uzņēmējdarbības prasmju attīstību, no 24.februāra līdz maijam notiks Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstīts konkurss vidusskolu jauniešiem Tava ideja zaļai rītdienai!

Vides investīciju fonds atbalsta konkursa norisi un tā pārstāvis piedalīsies žūrijas komisijā kopā  ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Pasaules Dabas fondu, sabiedriskā labuma biedrību homo ecos:, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Vides pārvaldības asociāciju, vides konsultāciju uzņēmumu SIA Estonian, Latvian & Lithuanian Environment, SIA Ekodoma un  vides žurnālistu Māri Olti un portālu www.e-klase.lv.

 

Vidusskolēni tiek aicināti iesniegt projektus ar idejām un risinājumiem, kā samazināt cilvēku darbības ietekmi uz apkārtējo vidi vienā no sekojošām tēmām: racionāla dabas resursu izmantošana, bioloģiskās daudzveidības saglabāšana, klimata pārmaiņas un vides piesārņojuma mazināšana.

Konkurss noritēs divās kārtās – pirmajā kārtā no 24. februāra līdz 20.martam vidusskolēni aicināti aizpildīt anketas, kur īsumā aprakstītu savas idejas un to aktualitāti. Otrajā kārtā no 2.aprīļa līdz 2.maijam paredzēts iesniegt jau detalizētāk izstrādātus projektus. Maija beigās notiks konkursa noslēgums Eiropas Savienības mājā. Galvenā balva konkursa uzvarētājam būs dators, bet finālistiem – apmaksāts brauciens uz Briseli.

Vairāk informācijas par konkursu var atrast mājaslapā www.esmaja.lv.

 
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība