Vides investīciju fonds izstrādājis projektu īstenošanas Ceļvedi PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 18 January 2012

Vides investīciju fonds publicējis Fonda speciālistu sagatavoto "Projekta īstenošanas Ceļvedi" - vadlīnijas ES struktūrfondu līdzfinansēta ūdenssaimniecības (ŪS) sakārtošanas projektu īstenotājiem. Šajā materiālā apkopota visa projekta īstenotājam nepieciešamā pamata informācija un atsauces uz avotiem, kuros iespējams izlasīt par katru tēmu vairāk, kā arī - īss kopsavilkums jeb 22 lietas, kas jāievēro ŪS sakārtošanas projekta īstenošanas gaitā.

Ceļvedis ir papildus materiāls tiem pašvaldību vai to komunālās saimniecības uzņēmumu darbiniekiem, kuri pieņem lēmumus par projektu īstenošanu, finansēšanas avotiem un realizē tos. Tas sniedz informāciju par ŪS projekta īstenošanas posmiem, nepieciešamā aizdevuma plānošanas, saņemšanas un atmaksas procesu, gatavojamajiem dokumentiem. Ceļvedī izskatīti arī citi jautājumi, kam jāpievērš īpaša uzmanība finansējuma sakarā un tas palīdzēs labāk sagatavot projektus finansējuma piesaistei.

Uzziņas materiāls ir pasniegts citā, vieglāk uztveramā veidā, nepieciešamā informācija papildināta ar derīgiem padomiem un krāsainām ilustrācijām.

Vides investīciju fonda izstrādāto "Projekta īstenošanas Ceļvedi" skatīt šeit>>>

Viens no Vides investīciju fonda galvenajiem darbības virzieniem ir sabiedrības informēšana par aktuālajiem ar sekmīgu vides projektu realizāciju saistītajiem jautājumiem. Vairāk informācijas par projektiem un iespējām piesaistīt finansējumu var iegūt Vides investīciju fonda mājas lapā www.lvif.gov.lv vai specializētajā mājas lapā www.videsrisinajumi.lv

Kontaktpersona:
    Vides investīciju fonda projektu vadītājs Aldis Pommers, tālr. 67845111

 
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība