Skolēni tiek aicināti piedalīties zīmējumu konkursā 'Par sakoptu vidi' PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 03 November 2011
Lai veicinātu Piejūras reģionā (Jūrmalas pilsēta, Talsu novads, Tukuma novads, Kandavas novads, Jaunpils novads, Engures novads, Dundagas novads, Rojas novads, Mērsraga novads) esošo skolu izglītošanu un radītu interesi par atkritumu lietderīgu apsaimniekošanu un šķirošanu, līdz ar to domājot par dabas resursu saglabāšanu, SIA “AAS “Piejūra” arī šogad izsludina skolēnu zīmējumu konkursu par atkritumu šķirošanas tēmu.
Konkursā aicināti piedalīties vispārizglītojošo skolu 5. – 9. klašu skolēni.
Tāpat kā aizvadītajā gadā arī šogad skolēni savos zīmējumos aicināti attēlot kā viņi rūpējas par sava novada, pilsētas vai pagasta apkārtnes sakopšanu un apkārtējās vides saglabāšanu. Katra reģiona skolām, pēc konkursa nolikuma ir noteikts attiecīgs kalendāra mēnesis vai gadalaiks, kurā ir jāatspoguļo dotā tēma. Skolēnu zīmējumi tiks izvērtēti, un no skolēnu iesniegtajiem zīmējumiem tiks izveidots sienas pārliekamais kalendārs ar 12 zīmējumiem katram gada mēnesim.
Zīmējumi jāiesniedz līdz 2011. gada 14. novembrim, SIA “AAS Piejūra” birojā, Pils ielā 18, Tukumā, vai jāpiesaka pa tālruņiem: 63123306 (Indra); 29417255 (Inga), lai vienotos par zīmējumu saņemšanas iespējām.
Kalendāru kā balvu par piedalīšanos konkursā saņem skolas, kas iesniegušas zīmējumus, kā arī zīmējumu autori un viņu skolotāji.
Aizvadītajā gadā zīmējumu konkursā piedalījās 11 izglītības iestādes, ceram uz atsaucību arī šogad.
Konkursa nolikums atrodams AAS Piejūra mājaslapā- www.piejuraatkritumi.lv .