Noteiks valsts nodevas apmēru un atvieglojumus par A vai B kategorijas atļaujas izsniegšanu PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 17 February 2011

17.februārī Valsts sekretāru sanāksmē tika izsludināts VARAM sagatavotais MK noteikumu projekts „Noteikumi par valsts nodevas apmēru un maksāšanas kārtību, kā arī atvieglojumiem par atļaujas izsniegšanu A vai B kategorijas piesārņojošai darbībai un tās pārskatīšanu”.

Noteikumu projekts nosaka valsts nodevas apmēru un maksāšanas kārtību par atļaujas izsniegšanu A vai B kategorijas piesārņojošai darbībai; valsts nodevas apmēru un maksāšanas kārtību par atļaujas pārskatīšanu A vai B kategorijas piesārņojošai darbībai un valsts nodevas atvieglojumus.

Valsts nodevas atvieglojumus, kad valsts nodeva operatoram nav jāmaksā, piemēros, ja iekārtas operators ir reģistrēts vides pārvaldības un audita sistēmā (EMAS) vai arī ja atļaujā tiek ierosināti un veikti grozījumi, kas nav saistīti ar atļaujas nosacījumu pārskatīšanu A vai B kategorijas piesārņojošai darbībai. Tāpat valsts nodeva nebūs jāmaksā par nebūtisku izmaiņu veikšanu piesārņojošajā darbībā.

Atbilstoši likuma „Par piesārņojumu” grozījumiem nodeva par atļaujas izsniegšanu A vai B kategorijas piesārņojošai darbībai un tās pārskatīšanu jāsāk piemērot no 2011.gada 1.marta.

 
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība