Aicina uz semināru par atbildīgu klimata politiku atkritumu sektorā PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 15 December 2010

Biedrība "Zaļā brīvība" aicina interesentus piedalīties seminārā „Atbildīga klimata politika - atkritumu sektors”, kas notiks šī gada 20.decembrī Vides Ministrijas telpās Peldu ielā 25, 409. telpā, no plkst. 12:00 - 15:00.

Semināru ar Sorosa fonda un EEZ finanšu instrumenta atbalstu rīko biedrība „Zaļā brīvība”, REC Latvija un Fizikālās enerģētikas institūts.

Seminārā ir aicināti piedalīties valsts pārvaldes institūciju, sabiedrisko organizāciju, biznesa sektora pārstāvji un citi interesenti.

Latvijai, kā ES dalībvalstij, ar nākamo gadu ir jāpieņem jauna klimata politika, kas nodrošinās ES nosprausto klimata mērķu sasniegšanu. Šo mērķu sasniegšanai būs nepieciešams izmaiņas daudzos tautsaimniecības sektoros, tai skaitā atkritumu sektorā, kur ir jāsamazina CO2 izmešu daudzums.

Semināra mērķis ir diskusiju veidā apspriest ekspertu sagatavotos priekšlikumus siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai atkritumu sektorā nākamajos gados. Semināra rezultāti tiks apkopoti un iesniegti Vides ministrijā jaunās klimata politikas izstrādei.

Par savu dalību seminārā lūdzam informēt iepriekš, nosūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība