Ķemeru nacionālajā parkā likvidēts dīzeļdegvielas piesārņojums PDF Drukāt E-pasts
Monday, 23 August 2010

Dabas aizsardzības pārvaldes Ķemeru nacionālā parka administrācija ceturtdien, 19.augustā konstatēja dīzeļdegvielas piesārņojumu.

Engures novadā, ceļa Jāņukrogs-Antiņciems 7.kilometrā bija avarējusi vieglā automašīna Volkswagen Golf, un no pārsistās degvielas tvertnes grāvī izplūdusi dīzeļdegviela.

Lai gan avārija bija notikusi jau iepriekšējā dienā, piesārņojums, par laimi, tālāk nebija izplatījies, jo aizaugušajā grāvī ūdens bija stāvošs. Ja grāvis nebūtu aizaudzis, piesārņojums ātri vien nonāktu nepilnus 100 m attālajā grāvī, bet no tā tālāk Slocenes upē.

Avārijas seku likvidēšanai tika nolemts piesaistīt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, jo, kā rādījās – Tukumā nav vajadzīgā aprīkojuma – naftas produktu savākšanas bonu.

Dabas aizsardzības pārvaldes ĶNP administrācija izsaka pateicību VUGD Tukuma nodaļas priekšniekam Dainim Bērziņam par sapratni un pretimnākošo attieksmi, organizējot glābēju palīdzību no Jelgavas. Spītējot lietainajiem laika apstākļiem, piesārņojums operatīvi tika likvidēts.

 
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība