Veicinās sabiedrības izpratni par SEG emisiju samazināšanu PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 19 August 2010

Image17.augustā Ministru kabinetā tika akceptēts Vides ministrijas sagatavotais MK noteikumu projekts "Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa "Sabiedrības izpratnes attīstīšana par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām" nolikums".

Vides ministrijas sagatavotais noteikumu projekts nosaka konkursa nolikumu, vērtēšanas kritērijus un projektu pieteikšanas, izskatīšanas, apstiprināšanas un finansējuma piešķiršanas kārtību.

Šī konkursa mērķis ir veicināt, sabiedrības izpratni par siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, sekmējot informētu lēmumu pieņemšanu un videi nekaitīgu rīcību. Tā ietvaros paredzēts atbalstīt atbilstošu rakstu publicēšanu presē, tīmekļa vietnēs, televīzijas vai radio raidījumu veidošanu, publisku akciju un informatīvo pasākumu organizēšanu, izglītojošu semināru organizēšanu un citus izglītības pasākumus, kā arī informatīvo materiālu izdošanu 5 konkursa aktivitātēs.

Par konkursa organizēšanu atbildīgā iestāde ir Vides ministrija. Projektu īstenošanas uzraudzību veic valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Vides investīciju fonds”.

Konkursa ietvaros pieejamais finansējums ir 597 384 latu.

 
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība