Līdz 15.janvārim var pietiekties Vides pārvaldības maģistra studijām Zviedrijā! PDF Drukāt E-pasts
Sunday, 06 December 2009

Līdz 2010.gada 15.janvārim iespējams pieteikties Vides zinātņu , politikas un pārvaldības maģistra studiju programmai (MASPOM) Lundas (Zviedrijā) universitātes Starptautiskajā rūpnieciskās un vides ekonomikas institūtā (International Institute for Industrial Environmental Economics, IIIEE).

MESPOM ir divu gadu maģistra studiju programma, ko Eiropas Komisijas "Erasmus Mundus" programmas ietvaros pasniedz četrās Eiropas un divās Ziemeļamerikas augstākajās mācību iestādēs. Šī pati programma piedāvā arī stipendijas studējošo atbalstam, kā arī citas mācību programmas, ar kurām mēs aicinām Virums.lv lasītājus iepazīties pašiem.

Lai uzzinātu sīkāk par minētajām studiju iespējām, kā arī stipendijām, iesakām izpētīt zemāk esošās saites (atveras jaunā logā):

- Starptautiskā rūpnieciskās un vides ekonomikas institūta mājas lapa
- Erasmus Mundus - Scholarships and Academic Cooperation
Kā jūs izlasīsiet augstākminētajās lapās, pieteikšanās studiju programmai jāveic caur Zviedrijas augstākās izglītības sistēmas mājaslapu "studera.nu", bet papildus informāciju par nepieciešamajiem dokumentiem un procedūrām var iegūt šajā IIIEE mājaslapas sadaļā .
 
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība