Mainīta elektrisko un elektronisko iekārtu ražotāju reģistrācijas kārtība PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 09 October 2008

Image9.oktobrī, Valsts sekretāru sanāksmē tika izsludināti divi Vides ministrijas sagatavotie Ministru kabineta noteikumu projekti- „Grozījums Ministru kabineta 2005. gada 27. decembra noteikumos Nr. 1002 „Elektrisko un elektronisko iekārtu ražotāju reģistrācijas kārtība” un „Grozījums Ministru kabineta 2004.gada 9.novembra noteikumos Nr. 923 „Elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu apsaimniekošanas noteikumi”.

Pirmais noteikumu projekts paredz papildināt noteikumus ar normu, ka ražotājs, kurš iegādājas elektriskās un elektroniskās iekārtas tikai no elektrisko un elektronisko iekārtu ražotāju reģistrā reģistrēta ārvalstu elektrisko un elektronisko iekārtu ražotāja, nereģistrējas elektrisko un elektronisko iekārtu ražotāju reģistrā.

Savukārt grozījumu MK noteikumos Nr.923 projekts paredz, ka elektrisko un elektronisko iekārtu ražotājs vai elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu apsaimniekotājs (ja ražotājs ar to ir noslēdzis attiecīgu līgumu) šo noteikumu 18.1. un 18.2. apakšpunktos norādītajos ziņojumos neiekļauj informāciju par tām elektriskajām un elektroniskajām iekārtām un to atkritumiem, kuras iegādātas no elektrisko un elektronisko iekārtu ražotāju reģistrā reģistrēta ārvalstu elektrisko un elektronisko iekārtu ražotāja. Nepieciešams, lai šādu iegādes faktu apliecinātu uz rēķina par iegādātajām elektriskajām un elektroniskajām iekārtām izdarīta atzīme, kas noformēta ārvalstu elektrisko un elektronisko iekārtu ražotāju reģistrācijas kārtību reglamentējošos normatīvajos aktos paredzētajā kārtībā.

 
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība