Zaņas pagastā notiek ūdenssaimniecības sakārtošanas projektu realizācija PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 17 September 2008
Zaņas pagasta padome parakstīja aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu, lai nodrošinātu finansējumu projektu "Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu uzlabošanas pasākumi Zaņas pagasta Kareļu ciemā", "Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošana Zaņas pagasta Kareļu ciemā" un "Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošana Zaņas pagasta Baltaiskrogs ciemā" realizāciju. Projektus "Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu uzlabošanas pasākumi Zaņas pagasta Kareļu ciemā" un "Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošana Zaņas pagasta Kareļu ciemā" ir atbalstījis arī Latvijas Vides aizsardzības fonds, piešķirot dāvinājumu.
 
Zaņas pagasta Kareļu ciemā projektu ietvaros ir plānoti notekūdeņu attīrīšanas iekārtu rekonstrukcijas darbi, kā arī dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošanas un ūdensapgādes sistēmas sakārtošanas pasākumi, bet Baltaiskrogs ciemā – dzeramā ūdens sagatavošanas stacijas būvniecības darbi. Projektu realizācijas rezultātā tiks novērsta neattīrītu notekūdeņu noplūšana apkārtējā vidē un ar kvalitatīvu dzeramo ūdeni tiks nodrošināti 310 Kareļu un Baltaiskrogs ciema patērētāji, kā arī 150 Zaņas pamatskolas skolēni un darbinieki.

Ūdenssaimniecības sakārtošanas projektu kopējās izmaksas ir 124 310 LVL, dāvinājums no Latvijas Vides aizsardzības fonda – 19 640 LVL, bet pārējā finansējuma nodrošināšanai tiek ņemts aizdevums 104 670 LVL apmērā no Vides investīciju fonda.

 
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība