Kakao.lv: Dizaineri piedāvā izspiest no ziepēm pēdējo burbuli PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 13 February 2008

Ziepju bankaIr ziepes. Ir lielas ziepes un ir mazas ziepes. Tāpat kā jebkurš auto reiz kļūstot par Opeli (nekā personīga), jebkuras lielās ziepes reiz kļūst mazas. Bet mazām ziepēm ir tieksme pašā mazgāšanās karstumā nodevīgi izslīdēt caur pirkstiem un ar vieglu plakšķi nokrist uz grīdas.

Zemē nokritušas mazas, glumas ziepītes jau pašas par sevi kaitina, bet nevar neatzīmēt, ka dažviet zemē nokritušas ziepes var beigties ar stipri lielākām nepatikšanām, piemēram, jūs pieliecaties, lai ziepes paceltu, un... sastiepjat muguru.

Tomēr nevelciet grumbu pierē, nokritušu ziepju problēma nu ir atrisināta- ziepju trauka neskaitāmās pārdzimšanas bezgalīgās krāsu un formu variācijās ir radījušas ar Ziepju banku, kurā pieklājīgi izmantojamo izmēru zaudējušie ziepju gabaliņi tiek nogādāti tādā kā pansionātā – tur jūs no šiem ļaunprātīgajiem glumeklīšiem varēsiet izspiest pēdējo putu bez riska tik pie sāpošas muguras vai lielākām nepatikšanām un atkal spersiet nelielu solīti resursu efektīvākas izmantošanas virzienā.

Pārpublicēts no Kakao.lv.

Resursi internetā:

- Yanko Design blogs

 
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība