Ekonomikas ministrija un 'Saint Gobain' apspriež ISOVER ražotnes būvi PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 24 January 2008

ISOVER logo23.janvārī Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Anrijs Matīss tikās ar uzņēmuma „Saint Gobain” Somijas un Baltijas reģiona direktoru Juhu Ripo (Juha Ryyppo). Tikšanās laikā tika pārrunāti koncerna plāni Ikšķiles novadā būvēt ISOVER siltumizolācijas materiālu ražotni.

Tikšanās laikā „Saint Gobain” pārstāvis informēja par ISOVER ražotnes projekta virzību Ogres un Ikšķiles novadu pašvaldībās, kā arī par uzņēmuma aktivitātēm Eiropā.

Matīss uzsvēra, ka ir atbalstāma lielu investīciju projektu ienākšana Latvijā, kas veicina ražošanas attīstību un eksporta pieaugumu. Šobrīd pasaulē aktuāls ir enerģijas efektīvas izmantošanas jautājums. Apzinoties izolācijas materiālu pielietošanas veidus, uzņēmuma ISOVER projekts ilgtermiņā dos ieguldījumu energoefektivitātes stimulēšanā Latvijā. Vienlaikus Matīss norādīja, ka šādu projektu ieviešana nedrīkst radīt draudus apkārtējai videi un cilvēku veselībai.

Tikšanās piedalījās arī Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks R.Jonītis, Būvniecības departamenta direktors I.Pilmanis un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors A.Ozols.

 
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība