Aicina atteikties no svina un cinka rūdas pārkraušanas ieceres Ventspils ostā PDF Drukāt E-pasts
Monday, 10 December 2007

Ventspils pilsētas dome aicina Ventspils tirdzniecības ostu atteikties no ieceres uzsākt svina un cinka rūdas un koncentrātu pārkraušanu.

"Respektējot a/s „Ventspils tirdzniecības osta" komerciālās intereses un augstu vērtējot uzņēmumu kā vienu no lielākajiem nodokļu maksātājiem un lielākajiem darba devējiem pilsētā, Ventspils pilsētas dome tomēr aicina atteikties no ieceres uzsākt svina un cinka rūdas un koncentrātu pārkraušanu," teikts pašvaldības paziņojumā.

Šāds lūgums izteikts, pamatojot ar iedzīvotāju satraukumu un plašajiem protestiem a/s" Ventspils tirdzniecības osta" ieceres sabiedriskās apspriešanās laikā, kas noritēja no 22.novembra līdz 5.decembrim.

Sabiedriskā apspriešana tika rīkota saskaņā ar Ventspils pilsētas domes saistošajiem noteikumiem "Vides aizsardzības licencēšanas noteikumi" un tā ir Ventspils pašvaldības iniciatīva.

Valsts Vides dienesta Ventspils reģionālās pārvaldes atļauju svina un cinka rūdas pārkraušanai a/s" Ventspils tirdzniecības osta" bija saņēmusi 2007. gada 16. augustā.

Virums.lv.