Latvijā izveidota jauna infekciozo medicīnisko atkritumu apsaimniekošanas sistēma PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 20 November 2007

BAOLatvijā izveidota jauna infekciozo medicīnisko atkritumu apsaimniekošanas sistēma, ziņo sistēmas izveidotājs- a/s BAO.

Sistēmas ietvaros visā Latvijā tiek nodrošināta pilna cikla medicīnisko atkritumu savākšana, kas līdz minimumam samazina cilvēku saskari ar šiem īpaši bīstamajiem atkritumiem un nodrošina to nekaitīgu iznīcināšanu ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību.

Sistēmas izveidotājs - vadošais bīstamo atkritumu apsaimniekotājs Latvijā - a/s BAO, medicīnisko atkritumu savākšanu veic īpašos specializētos savākšanas maisos, kas izgatavoti no 40 mikronu biezas termoplastikas ar triecienizturīgām un šķidrumu necaurlaidīgām šuvēm un klientiem tiek piegādāti bez maksas. Iepakojums ir atbilstoši marķēts un to aizvēršanai tiek izmantoti vienreizējās lietošanas savilcēji, kas nodrošina papildu drošību. Visi pilnie atkritumu maisi tiek ievietoti īpašos sertificētos konteineros, kas atbilst visām šādu specifisku un bīstamu atkritumu transportēšanas prasībām.

Kā uzsver BAO vadītājs Māris Kalniņš, uzņēmumam piedāvātā pilnveidotā savākšanas sistēma, specializētās taras izmantošana un jaunākās tehnoloģijas bīstamo medicīnisko atkritumu drošai iznīcināšanai veido stabilu pamatu Latvijā vienīgajai Kvalitātes un Vides vadības standartu ISO 9001:2000 un ISO 14001:2004 prasībām pilnībā atbilstošajai veselības aprūpes atkritumu apsaimniekošanas sistēmai.

Virums.lv 

 
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība