Bīstamo vielu saraksts - tagad pieejams ar WAP! PDF Drukāt E-pasts
Friday, 10 August 2007

SIA "Vides vadības tehnoloģijas" sadarbībā ar Latvijas Piesārņojuma profilakses centru ir izveidojusi jaunu pakalpojumu - WAP piekļuvi Bīstamo vielu sarakstam.

WAP piekļuve Bīstamo vielu sarakstam ļauj praktiski ikvienam mobilā tālruņa lietotājam ātri sameklēt ikvienas bīstamo vielu sarakstā iekļautās ķīmiskās vielas klasifikāciju un marķējumu. Meklēšana ir iespējama pēc vielas nosaukuma (vai tā daļas), CAS numura un EC numura.

Lai izmantotu jauno SIA "Vides vadības tehnoloģijas" un Latvijas Piesārņojuma profilakses centra pakalpojumu, ar mobilā tālruņa palīdzību jādodas uz adresi http://kimija.lppc.lv/wap.

Jaunizveidotā pakalpojuma izmantošana ir bez maksas (izņemot maksu par datu pārraidi, ko iekasē mobilo sakaru operators).

Pakalpojuma autori cer, ka pakalpojums izrādīsies noderīgs nozarē strādājošiem speciāliestiem un uzņēmumu vides vadītājiem kā ātras uzziņas līdzeklis.

SIA "Vides vadības tehnoloģijas" ir vides konsultāciju firma, kas jau ilgstoši darbojas ķīmisko vielu kontroles jomā sniedzot palīdzību un konsultācijas ķīmisko vielu klasificēšanas, marķēšamas un drošības datu lapu, kā arī pārskatu un pieteikumu par dažādu ķīmisko produktu lietošanu sagatavošanas jautājumos.

Ja Jums ir jautājumi vai priekšlikumi attiecībā uz WAP piekļuvi Bīstamo vielu sarakstam, Jūs esat laipni aicināti izteikt tos pa tālruni 29239273 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Par tehniskiem jautājumiem, lūgums zvanīt: 29655371.

 
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība