Par Virums.lv PDF Drukāt E-pasts

VIRUMS - Vide, Rūpniecība, Mēs ir Latvijā pirmais rūpnieciskās vides aizsardzības interneta vortāls.

Šo vortālu ir izveidojusi un uztur biedrība "Latvijas Piesārņojuma profilakses centrs".

Vortāla darbības mērķis ir izplatot vides informāciju, veidot sapratni, un, iesaistot, infomējot un izglītojot, veicināt konstruktīvu sabiedrības līdzdalību ilgspējīgā attīstībā.

Virums.lv nav tkai vieta, kur var uzzināt par jaunākajiem notikumiem vides aizsardzības jomā Latvijā, Eiropā un pasaulē, tas ir instruments Jūsu darbam un līdzdalībai vides aspektu radīto jautājumu risināšanai ikvienā darbības nozarē.

Ko Virums.lv piedāvā?

ImageVirums.lv uzņēmumu un organizāciju katalogs ir vienīgais vides un ar to saistītās jomās darbojošos uzņēmumu un organizāciju katalogs Latvijā. Ja Jūsu organizācija vēl nev iekļauta Virums.lv katalogā, Jūs esat laipni aicināti paši pievienot savu organizāciju Virums.lv katalogam izmantojot šo saiti.


ImageVirums.lv pasākumu kalendārs ļauj Jums ne tikai uzzināt par norisēm Latvijā, Eiropā un pasaulē, bet arī reģistrēties dalībai tajos pasākumos, kuru organizatori izmanto Virums.lv sniegtās tiešsaistes (on-line) reģistrēšanās iespējas.

Jūs varat ievietot kalendārā savas organizācijas organizētos seminārus, konferences un tikšanās, kā arī ļaut Virums.lv apmeklētājiem pieteikties dalībai Jūsu organizētajos pasākumos tieši no Virums.lv lapas viekārši, nosūtot informāciju par tiem Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu !


ImageVirums.lv elektroniskā bibliotēka apkopo arvien pieaugošu skaitu elektronisku grāmatu, pētījumu, ziņojumu un prezentāciju, kā arī normatīvo dokumentu par virkni dažādu tēmu, kā arī semināru un konferenču materiālus, kas nav pieejami nekur citur. Daļa no šiem materiāliem ir pieejama tikai Virums.lv reģistrētiem lietotājiem.


ImageVirums.lv ekspertu viedokļu sadaļā Jūs variet rast atbildes uz atsevišķiem problēmjautājumiem dažādās vides aizsardzības un vides pārvaldības nozarēs. Tā pat Jūs vienmēr variet uzdot savu jautājumu izmantojot mūsu "Jautā Virums.lv ekspertam!" kontaktu formu!

 

ImageVirums.lv vides nozares terminu skaidrojošajā vārdnīcā Jūs varat atrast daudzu dažādās vides aizsardzības jomās, piemēram, vides pārvaldībā, ķīmisko vielu kontrolē, atkritumu apsaimniekošanā vai rūpnieciskā piesārņojuma kontrolē lietoto terminu skaitrojumus.


Virums.lv sadaļā "Konkursi un iepirkumi " Jūs variet ievietot vai meklēt sludinājumus un paziņojumus par dažādu programmu konkursiem, organizāciju veiktajiem iepirkumiem, kā arī vakances vides jomā Latvijā un ārvalstīs. 

 

ImageVirums.lv forumā Jūs variet uzdot savus jautājumus un izmantot Virums.lv apmeklētāju kompetenci atbilžu rašanā uz tiem, kā arī realizēt savu līdzdalību dažādu problēmjautājumu apspriešanā.

 

 

ImageIevietojot vortālā Virums.lv savas organizācijas, preces vai pakalpojuma reklāmu, jūs varat būt droši, ka to ik dienas ievēros 80 - 100 apmeklētāju, kas vairumā gadījumu ir cilvēki, kas ir noskaņoti uzlabot savu vai savas biznesa vides sniegumu un kas meklē konkrētus risinājumus  konkrētiem vides aizsardzības jautājumiem.


ImageSavukārt Virums.lv Zaļajā veikalā Jūs variet meklēt (vai ar tā palīdzību pārdot) vislabākās preces, kas ir ne tikai drošas un kvalitatīvas, bet arī videi draudzīgas.