Autortiesības PDF Drukāt E-pasts

Vortāla "VIRUMS.lv" mērķis ir izplatīt vides informāciju, veidot sapratni, un, iesaistot, infomējot un izglītojot, veicināt konstruktīvu sabiedrības līdzdalību ilgspējīgā attīstībā un mēs vēlamies, lai mūsu sniegtā informācija sasniegtu pēc iespējas lielāku skaitu lasītāju.

Tomēr informācijas, kas ir pieejama vortālā "VIRUMS.lv", tapšanā ir ieguldīti resursi un darbs, tādēļ vortālā "VIRUMS.lv" ievietotās informācijas kopēšana, pārpublicēšana vai izplatīšana ir atļauta tikai pievienojot tai atbilstošas atsauces.

Informācijai, ko izplata internetā, ir jāpievieno atsauce HTML kodā, kas vizuāli būs lasāma kā "Virums":

Virums.lv logo

 

Atsauces HTML kods (lietojams BEZ apostrofiem (') sākuma un beigās) :

'<a href="http://www.virums.lv">
<img src="http://www.virums.lv/images/virums_atsaucei.gif"
align="right" hspace="6" width="115" height="35" border="0"
alt="VIRUMS">
</a>'


Ja vēlaties izmantot VIRUMS.lv publicētos materiālus, lūdzu, informējiet mūs, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

"VIRUMS.lv" vortālā publicēto ziņu aģentūras LETA ziņu materiālu kopēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja pārpublicēšana citos drukātos vai elektroniskos izdevumos ir aizliegta.

"VIRUMS.lv" vortālā publicēto apmeklētāju komentāru vai "VIRUMS.lv" sadarbības partneru publicētās informācijas pāpublicēšana citos drukātos vai elektroniskos izdevumos ir pieļaujama, ja tiek pieprasīta un saņemta "VIRUMS.lv" rakstiska atļauja.