Būs jauni noteikumi par GOS emisiju ierobežošanu no noteiktiem produktiem PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 03 April 2007

Šodien, 3.aprīlī Ministru kabineta sēdē tika akceptēts Vides ministrijas izstrādātais Ministru kabineta noteikumu projekts „Noteikumi par gaistošo organisko savienojumu (GOS) emisijas ierobežošanu no noteiktiem produktiem”.

Izstrādātajā noteikumu projektā konsolidēti nosacījumi, ko izvirzīja Ministru kabineta 2005.gada 1.novembra noteikumi Nr.833 „Noteikumi par gaistošo organisko savienojumu emisijas ierobežošanu no noteiktiem produktiem” ietverot nosacījumus kārtībai kādā biedrība „Latvijas Antīko automobiļu klubs” izsniedz apliecinājumu par transportlīdzekļa atbilstību antīkā transportlīdzekļa statusam.

Noteikumu projekta būtība ir tieši vērsta uz gaistošo organisko savienojumu emisiju samazināšanu. Tādējādi tiks nodrošināta tādu videi nelabvēlīgu seku samazināšana, kā piezemes ozona veidošanās.

Ar šo noteikumu spēkā stāšanos, spēku zaudēs Ministru kabineta 2005.gada 1.novembra noteikumi Nr.833 „Noteikumi par gaistošo organisko savienojumu emisijas ierobežošanu no noteiktiem produktiem”.

Virums.lv. 

 
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība