Virums.lv ķīmisko vielu kontroles instrumenti PDF Drukāt E-pasts
Friday, 16 March 2007

ĶimikālijasLai atvieglotu darbu bīstamo ķīmisko vielu kontrolē iesaistītajiem speciālistiem, Virums.lv ir apkopojis internetā pieejamos dažus pašus būtiskākos darba instrumentus- sarakstus un datu bāzes:

- lapu, kas ļauj veikt meklēšanu Bīstamo vielu sarakstā no Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūras (latviešu val., atveras jaunā logā) ,

- lapu, ka ļauj veikt meklēšanu Eiropas ķīmisko vielu informācijas sistēmā (ESIS) no Eiropas ķīmisko vielu biroja (angļu val.) .

Šī Virums.lv ķīmisko vielu kontroles instrumentu pakete top sadarbībā ar SIA "Vides vadības tehnoloģijas" , kas apvieno kompetentus ķīmisko vielu kontroles speciālistus un sniedz konsultācijas ķīmisko vielu kontroles jautājumos.

Aicinām izmantot Virums.lv ķīmisko vielu kontroles instrumentu paketi un izteikt Jūsu atsauksmes un vēlmes izmantojot komentēšanas iespēju (sk. zemāk) vai šo kontaktu formu .

Ja Jūsu organizācija vēlas izvietot savu produktu vai pakalpojumu reklāmu šajā vortāla Virums.lv sadaļā vai vortālā Virums.lv vispār, lūdzu sazinieties ar mums izmantojot šo kontaktu formu .

Vispārīgu informāciju par reklāmas iespējām Virums.lv var iegūt šeit .