Projekti un kampaņas
Ziedo Latvijas zemes resursu saglabāšanai PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 27 December 2011

Pār Latvijas zemi ir savilkušies tumši negaisa mākoņi-ārvalstu izcelsmes uzņēmumi vēl neredzētos tempos un apjomos iegādājas zemi Latvijā tā atņemot mums, Latvijas pamatiedzīvotājiem visvērtīgāko resursu.

Arī vietējie lielie zemes īpašnieki, kā pierāda nesenais skandāls ar Latvijas valsts mežu apsaimniekošanu, nesaimnieciski un neilgtspējīgi izturas pret šo vērtīgo resursu.

Projekta "Glāb Latvijas zemi!" mērķis ir konsolidējot finanšu resursus un izmantojot īpašumtiesību neaizskaramību neļaut Latvijas zemes resursiem tikt izsaimniekotiem!

Ziedo projektam "Glāb Latvijas zemi!" un nepieļauj Latvijas zemes resursu nonākšanu ārzemnieku rokās un to izsaimniekošanu!

Saņēmējs:
   Latvijas Piesāŗņojuma profilakses centrs
Reģ.nr.: 40003360733
Adrese:
   Zentenes iela 11-37, Rīga, LV-1069, Latvija
LVL konts:
   LV46 MARA 2041 0000 2823 4
EUR konts:
   LV19 MARA 2041 0000 2823 5
Maksājuma mērķis: manazeme
Banka: Danske Banka

 
Baltijas jūras reģiona sadarbības programmā sāksies 3.projektu pieteikumu konkurss PDF Drukāt E-pasts
Monday, 11 January 2010

Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija aicina pieteikties projektu konkursam Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmā, kuras mērķis ir veicināt Baltijas jūras reģiona ilgtspējību, konkurētspēju un teritoriālo vienotību.

Programmas atbalsta saņēmēji ir valsts, reģionālās un vietējās iestādes, nevalstiskās organizācijas, kā arī sabiedriskās organizācijas, piemēram, pētniecības un mācību iestādes, uzņēmējdarbības attīstības centri un apvienības.

Baltijas jūras reģiona transnacionālās sadarbības programmai ir četras galvenās prioritātes.

Lasīt tālāk...
 
Meklē brīvprātīgos vides kino mākslas festivālam PDF Drukāt E-pasts
Friday, 27 June 2008

Vides izglītības fonds meklē brīvprātīgos, kas vēlās pielikt savu roku grandiozā vides-kino mākslas festivāla ”Moving Baltic sea” veidošanā.

"Moving Baltic sea" ir ceļojošs četru dienu festivāls, kas Latvijā norisināsies uz AB dambja un Spīķeros no 31. jūlija līdz 3. augustam ar īsfilmu festivāla „2ANNAS”un Vides Izglītības fonda atbalstu, tādējādi sevī ietverot gan vides, gan kino aspektus, šādi padarot šo festivālu par kaut ko unikālu un nebijušu Latvijā. Šis pasākums ir starptautisks -tā sākumpunkts ir Rostokā(Vācija), bet beigu punkts Sankt-Pēterburgā (RUS), pa vidu vēl ietverot tādas vietas kā- Gdaņska (Polija), Kaļiningrada (RUS), Rīga (LV), Narva-Jōesuu (EST). Tādā veidā arī nostiprinot mūsu Baltijas jūras kaimiņu kulturālās un vides aizsardzības saiknes.

Lasīt tālāk...
 
Notiks seminārs par ilgtspējīgu enerģijas politiku un 'Greenpeace' apmācība vides aktīvistiem PDF Drukāt E-pasts
Monday, 25 February 2008

ImageRīt, 2008. gada 26.februārī notiks starptautisks seminārs „Ilgtspējīga enerģijas politika Baltijas jūras reģionā: iespējas ttīstībai bez fosilā kurināmā un atomenerģijas”.

Seminārs notiks Gētes institūta konferenču zālē, Torņā ielā 1 (ieeja no Klostera ielas), Rīgā, sākums lkst. 10:00.

Semināra ietvaros tiks prezentēta vides NVO un enerģētikas ekspertu kopīgi izstrādātā Baltijas Ilgtspējīgas enerģijas stratēģija, kas iedāvā ilgtspējīgu skatījumu uz enerģētikas sektora attīstību reģionā, paredzot pakāpenisku pāreju no fosilā kurināmā izmantošanas uz atjaunojamiem energoresursiem un izslēdzot atomenerģijas izmantošanu.

Lasīt tālāk...
 
Izsludina dabas un bioloģiskās daudzveidības aizsardzības projektu konkursu PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 31 January 2008

Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija (LVAFA) saskaņā ar Latvijas vides aizsardzības fonda padomes 2008.gada 17.janvāra sēdes lēmumu izsludina projektu konkursu vadlīnijā „Dabas un bioloģiskās daudzveidības aizsardzība” aktivitātei „TV reklāmas filmas un radio reklāmas par kāpu izbraukāšanas aizliegumu izstrāde”.

Izsludinātā projektu konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt kvalitatīvi sagatavotus projektus, kas saistīti ar TV reklāmas filmas un radio reklāmas izgatavošanu par Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrastes aizsargjoslas noteikumu prasību ievērošanu un paredz izstrādāt TV reklāmas filmas (20 sekunžu garumā) vai radio reklāmas (10 sekunžu garumā) par kāpu izbraukāšanas aizliegumu.

Lasīt tālāk...
 
Pieejamas vadlīnijas ES Kohēzijas fonda projektu iesniedzējiem PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 24 January 2008

ES fondi...No š.g. 23.janvāra Vides ministrijas mājas lapā pieejamas vadlīnijas Eiropas Savienības Kohēzijas fonda projektu iesniedzējiem finansējuma saņemšanai aktivitātē „Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība aglomerācijās ar cilvēku ekvivalentu lielāku par 2000” 2007. – 2013. gada plānošanas periodā, kā arī saistošie normatīvie akti.

Jau ziņots, ka 2007. gada 22. decembrī stājās spēkā Ministru kabineta 2007. gada 4. decembra sēdē pieņemtie noteikumi Nr. 836 „Noteikumi par darbības programmas ”Infrastruktūra un pakalpojumi” 3.5.1.1. aktivitāti ”Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība aglomerācijās ar cilvēku ekvivalentu lielāku par 2000””.

Lasīt tālāk...
 
Sāk īstenot patērētāju izglītošanas projektu PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 03 January 2008

ImageBiedrība Baltijas Vides Forums ir sākusi īstenot projektu, kura mērķis ir celt patērētāju apziņas līmeni par potenciāli negatīvu ikdienā lietojamo preču ietekmi uz cilvēka veselību un vidi un mudināt izvēlēties veselībai nekaitīgākus produktus.

Projekta mērķauditorija ir pirmkārt skolēni, skolotāji, skolēnu vecāki, Vides izglītotāju asociācija, NVO, vides veselības politikas veidotāji, TV raidījumu veidotāji, ārsti, kā arī citi patērētāji.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 1 - 7 no 16