Ekspertu viedokļi
Automobiļu elektronisko iekārtu interpretācija elektrisko un elektronisko iekārtu kontekstā PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 04 January 2007

Jautājums: Uzņēmums ieved Latvijas tirgū automobiļu elektroniskās iekārtas - auto signalizācijas un citas pretaizdzīšanas iekārtas, auto magnetolas, auto monitorus, GPS navigācijas sistēmas. Vai šīs iekārtas ietilpst MK noteikumu nr. 624 noteiktajā elektrisko un elektronisko iekārtu klasifikācijā?

Lasīt tālāk...
 
DRN maksāšana par iepakojumu ražotajām precēm, daļu no kurām eksportē PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 04 January 2007

Jautjums: Uzņēmums nodarbojas ar trikotāžas izstrādājumu ražošanu. Visas izejvielas un iepakojuma materiāli tiek ievesti no ES valstīm. Kastītes, kurās iepakotas izejvielas, daļēji kopā ar saražoto produktu tiek izvestas uz ES valstīm, savukārt neizmantojamie iepakojuma materiāli tiek iznīcināti. Kurš iepakojums ir jāuzskaita kā dabas resursu nodokļa objekts?

Lasīt tālāk...
 
DRN maksāšana fasēšanas pakalpojumu sniegšanas gadījumā PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 04 January 2007

Jautjums: Uzņēmums A iepērk kafiju no Polijas uzņēmuma B un foliju kafijas fasēšanas vajadzībām. Kafiju un foliju uzņēmums A nodot fasēšanai Latvijas uzņēmumam C. Pēc fasēšanas darbu pabeigšanas uzņēmums C atgriež safasēto kafiju uzņēmumam A, kurš to tirgo Latvijas teritorijā. Uzņēmums A maksā uzņēmumam C tikai par fasēšanas pakalpojumu sniegšanu. Kuram uzņēmumam ir pienākums maksāt dabas resursu nodokli par foliju?

Lasīt tālāk...
 
Par DRN automobiļu eļļas un gaisa filtriem PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 04 January 2007

Jautājums: Vai par Latvijā ievestajiem automobiļu eļļas un gaisa filtriem ir jāmaksā dabas resursu nodoklis un kādas ir šī nodokļa likmes?

Lasīt tālāk...
 
Par kokmateriālu nostiprināšanā izmantotajiem materiāliem PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 04 January 2007

Jautājums: Vai koka balsti (mazāka diametra baļķi), ar kuriem tiek nostiprināti baļķi pārvadāšanai dzelzceļa vagonos, ir iepakojums? Šo stiprinājumu cena ir ietverta kokmateriālu cenā un rēķinā ir norādīts tikai to svars.

Lasīt tālāk...
 
Bažas par PET pārstrādi un sankcijas par pārstrādes apjomu neievērošanu PDF Drukāt E-pasts
Friday, 24 November 2006

Jautājums: Uzņēmums nodod iepakojumu pārstrādei pa tiešo pārstrādātājiem, taču, cik mums zināms, Latvijā nav PET pārstrādes uzņēmuma, tāpēc nevaram nodrošināt PET pārstrādi. Vai par nepārstrādāto apjomu mums jāmaksā DRN trīskāršā apjomā?

Lasīt tālāk...
 
Vai jāmaksā DRN importējot lietotas preces? PDF Drukāt E-pasts
Friday, 24 November 2006

Jautājums: Uzņēmums importē lietotu sadzīves tehniku no Vācijas, kas tiek norādīts arī preču piegādes dokumentos, tādējādi uzņēmums nav pirmais šīs sadzīves tehnikas īpašnieks. Mazumtirdzniecībā šīs preces tiek izplatītas tikai uzņēmuma veikalos. Vai šajā gadījumā ir jāmaksā dabas resursu nodoklis par videi kaitīgām precēm, ja var pieņemt, ka par tām nodoklis vienreiz jau ir nomaksāts Vācijā?

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 50 - 56 no 67