Par ko raksta citi
Dienvidamerikas līderi kā alternatīvu SVF un PB dibina Dienvidu Banku PDF Drukāt E-pasts
Monday, 10 December 2007

Septiņu Dienvidamerikas valstu prezidenti svētdien pulcējās Buenosairesā, lai dibinātu Dienvidu Banku kā reģionālo alternatīvu kredītinstitūcijām, kuras finansē globālo attīstību.

Dienvidu Bankas dibināšanas iniciators ir pretrunīgi vērtētais Venecuēlas prezidents Ugo Čavess, un tā paredzēta kā reģionālā alternatīva Starptautiskajam Valūtas fondam (SVF) un Pasaules Bankai (PB).

Lasīt tālāk...
 
Newsru.com: Klimatologi stāda sūras prognozes- mūs gaida haoss un 2,7 miljardi bojāgājušo PDF Drukāt E-pasts
Monday, 05 November 2007

ImageKrievu interneta portāls Newsru.com ir pārpublicējis "The Guardian" rakstu par konfliktiem, kas attīstās pasaulē dēļ notiekošajām klimata izmaiņām.

Pārpublicējam materiālu kreivu valodā. Tiem, kas vēlas izlasīt rakstu orģinālvalodā (angļu), lūgums skatīt saiti zem šī teksta.

Lasīt tālāk...
 
Newsru.com: Bijušajās PSRS Vidusāzijas republikās briest kari ūdens resursu dēļ PDF Drukāt E-pasts
Monday, 24 September 2007

ImagePortāls "Newsru.com" šodien publicējis rakstu par briestošu militāru konfliktu starp Tadžikistānu un Uzbekistānu ūdens resursu dēļ.

Tālākais teksts- orģinālvalodā- krievu.

 

Lasīt tālāk...
 
DELFI: Černobiļas AES pārklās ar tērauda 'vāku' PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 18 September 2007

Image Ukrainas amatpersonas ir atbalstījušas plānu par pasaulē lielākās atomkatastrofas norises vietas - Černobiļas atomelektrostacijas - pārklāšanu ar milzīgu tērauda vāku, ziņo portāls DELFI.lv atsaucoties uz BBC.

Ukraina ir nolīgusi Francijas uzņēmumu, kas veidos pamatni tērauda pārklājumam, ar ko nomainīs pussabrukušo, pēc 1986.gada katastrofas uzlikto betona pārklājumu.

Tiek paredzēts, ka tērauda pārklājs un tā uzstādīšana varētu izmaksāt 1,4 miljardus ASV dolāru. Projektu paredzēts pabeigt piecu gadu laikā, un amatpersonas norāda, ka tad būs iespējams sākt arī reaktora nojaukšanu.

Lasīt tālāk...
 
Usama Bin Ladens savā jaunajā videouzrunā runā par globālo sasilšanu PDF Drukāt E-pasts
Sunday, 09 September 2007

Usama Bin LadensĀrzemju ziņu avoti vēsta, ka savā jaunajā videouzrunā, kas pagājušajā piektdienā nonākusi ASV valsts iestāžu rīcībā, arābu teroristu iedvesmotājs Usama Bin Ladens neizsaka tiešus draudus ASV.

Tā vietā Bin Ladens runājot par globālām vides un sociālajām problēmām- globālo sasilšanu, kredītiem mājokļu pirkšanai, arvien pieaugošo nodokļu slogu, nabadzības pieaugumu un trūkumu un badu Āfrikā, vainojot tajā visā "globālo sistēmu". Globālajā sasilšanā Bin Ladens vaino lielās korporācijas.

Lasīt tālāk...
 
Rīgas domnieku savdabīgās atkritumu alkas PDF Drukāt E-pasts
Saturday, 16 June 2007
ImageVirums.lv pārpublicē portālā DELFI.lv publicēto Bena Latkovska rakstu "Rīgas domnieku savdabīgās atkritumu alkas".
Lasīt tālāk...
 
NASA: Antarktīda pārcieš lielu atkusni PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 17 May 2007

Krievijas ziņu portāls "Newsru.com" šodien izplatīja informāciju par NASA novērojumiem antarktīdā, kas liecina, ka kontinents pārcieš ļoti spēcīgu atkusni, kas var iespaidot pasaules okeāna līmeni.

Teksts orģinālvalodā - krievu.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 15 - 21 no 27
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība