Par ko raksta citi
Ar saules enerģiju darbināts katamarāns braukā pa Sēnu PDF Drukāt E-pasts
Monday, 09 September 2013

Katamarāns "Turanor PlanetSolar", kas uz doto brīdi ir pasaulē lielākais tikai ar saules enerģiju darbināmais peldlīdzeklis braukā pa Sēnas upi Parīzes tuvumā, ziņo aģentūra REUTERS.

Šis katamarāns 2012.gada 4.maijā atgriezās no 60 000 km gara pasaules apceļošanas brauciena, kas ilga 584 dienas un pašlaik atrodas Francijā.

 
IAEA jaunākā informācija par Fukušimas AES (uz 16:00) PDF Drukāt E-pasts
Saturday, 19 March 2011

Situācija Fukušimas Daiči AES neatšķiras no situācijas pirms 24 stundām.

Darbs pie elektroenerģijas padeves atjaunošanas tirpinās. Ir cerība, ka elektroenerģijas padeve varētu tikt atjaunota 2.reaktorā, kas tad kalpotu kā tilts elektroenerģijas padeves atjaunošanai 1.reaktorā. Tajā pat laikā nav zināms, vai ūdens sūkņi ir vai nav bojāti un vai tie pēc elektroenerģijas padeves atjaunošanas darbosies.

Lasīt tālāk...
 
Diena: Pasaulē gaidāma revolūcija; Latvija muļļājas PDF Drukāt E-pasts
Friday, 18 February 2011

"Zaļajām lietām" sekojošo cilvēku interesi ir izraisījis "Diena.lv" publicēta intervija ar Kopenhāgenas Universitātes prorektori profesori un zaļās ekonomikas eksperte Ketrīnu Ričardsoni, kas ikdienā strādā ar valdību, lai saskaņā ar Dānijas Klimata komisijas atzinumiem šo plānu īstenotu un kas valsts prezidenta lekciju ciklā Pasaules līderu lasījumi viesojās Latvijā.

Intervijā Ričardsones kundze izsaka viedokli arī par Latvijas "zaļo" politiku, norādot, ka tai raksturīga "jēgas trūkums".

Virums.lv pārpublicē šo materiālu , izmantojot pasta listēs cirkulējošās kopijas.

Lasīt tālāk...
 
Al Jazeera English: Latvijas viltotā koksne PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 16 February 2011

Arābu telekanāla "Al Jazeera English" izplatītajā filmā "Latvijas lubene" ("Latvia's pulp fiction", kas orģinālvalodā ietver arī vārdu spēli) paustas bažas par Latvijas mežu nākotni un valsts uzņēmumam "Latvijas Valsts meži" LVM) pārmesta pārāk intensīva mežu izstrāde, kas apdraud arī bioloģisko daudzveidību, ziņo portāls DELFI.lv.

Lasīt tālāk...
 
Eksperiments: 'Makdonalda' ēdiens pusgada laikā pat nesapelē PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 13 October 2010

Krievijas ziņu portāls "Newsru.com" ziņo par amerikāņu fotomākslinieces Sallijas Deivisas veiktu eksperimentu ar bērnu pusdienām "Happy Meal", kas parādījis, ka McDonald's pārtikas produkti sešu mēnešu laikā nesabojājas.

Mākslinice Ņujorkā šā gada aprīlī nopirka un atstāja savā virtuvē McDonald's "Happy Meal" komplektu, lai redzētu, kādas pārvērtības ar to notiks laika gaitā, taču ar ēdienu, nekas nenotika- tas tikai sacietējis kā akmens.

Lasīt tālāk...
 
Zviedrijā izgatavo instalāciju no 50 vieglajiem auto PDF Drukāt E-pasts
Monday, 25 January 2010

ImageZviedrijas reklāmas aģentūra "Acne Advertising" izdomājusi veidu, kā pievērst sabiedrības uzmanību CO2 izmešu samazināšanai no autotransporta.

Prāta vētras rezultātā tapusi neparasta instalācija no 50 automobiļiem, kas radījis plašu rezonansi Zviedrijas masu medijos un sabiedrībā.

Sīkāk lasiet "DELFI Auto" .

 
Andris Špats - Saulgriežu vēstījums dižiem cilvēkiem (1.daļa) PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 24 February 2009
Interesants netradicionālās zinātnes entuziasta Andra Špata skatījums uz norisēm pasaulē no viņa personīgā bloga.
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 1 - 7 no 27
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība