Jaunumi vortālā
Virums.lv ierīko 'rotaļu stūrīti' PDF Drukāt E-pasts
Monday, 12 February 2007

Image Arī nopietniem pieaugušiem cilvēkiem reizēm vajag "palaist muļķi".

Uzņēmumu vides vadītāji un citi mūsu vortāla apmeklētāji nav izņēmums. Tādēļ Virums.lv (atkal) ir iekārtojis nelielu virtuālu "spēļu stūrīti".

Lasīt tālāk...
 
Virums.lv elektroniskajā bibliotēkā izveidota jauna satura sadaļa PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 01 February 2007

Lai paldzētu mūsu lasītājiem labāk orientēties plānošanas dokumentu vides un ar to saistītajās jomās klāstā, kā arī efektīvi piekļūt tiem un tos izmantot, Virums.lv elektronisko dokumentu bibliotēkā ir izveidota jauna sadaļa- "Vides pamatnostādnes, stratēģijas, plāni un programmas Latvijā ".

Šajā sadaļā ar laiku tiks ietverti visi valsts un pašvaldību politikas un attīstības plānošanas dokumenti ilgtspējīgas attīstības, enerģētikas, atkritumu apsaimniekošanas un citās atbilstošās jomās.

 
Papildināta Virums.lv elektroniskā bibliotēka PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 16 January 2007

Ar vairākām publikācijām par elektromagnētiskā starojuma un atsevišķu ķīmisko vielu iedarbību uz veselību šodien ir papildināta Virums.lv elektronisko dokumentu bibliotēka.

Bibliotēkas sadaļā "Produktu drošums un ietekme uz vidi un veselību " izveidota apakšsadaļa "Elektromagnētisko lauku radītie riski ", kā arī pievienotas Pasaules Veselības organizācijas rekomendācijas par solārijiem, sauļošanos un UV starojumu, savukārt sadaļas "Bīstamo ķīmisko vielu kontrole " apakšsadaļa "Ķīmisko vielu radītie riski " papildināta ar materiāliem, kas raksturo asaru gāzes (lakrimatoru) un dzīvsudraba iedarbību uz cilvēka organismu.

Bibliotēkā ir arī citi satura piapildinājumi. 

 
Vortāla darbības traucējumi 15.janvārī PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 16 January 2007

Virums.lv administrācija atvainojas lietotājiem par vortāla darbības traucējumiem vakar, 15.janvārī, kam par iemeslu bija vēja radītie elektrības pārtraukumi un tam sekojoši vairāku tīkla iekārtu darbības traucējumi.

Klimata izmaiņām pieņemoties spēkā, acīm raugot, būs jādomā par alternatīvu strāvas vai tīkla pieslēgumu.

 
VIRUMS ievērojami samazina reklāmas cenas PDF Drukāt E-pasts
Friday, 12 January 2007

Virums.lv ar Jauno gadu ir ievērojami- par no 25 līdz 40 procentiem samazinājis reklāmas izcenojumus vortālā.

Tajā pat laikā tiek saglabātas visas agrāk pastāvējušās atlaides, tostarp reklāmas atlaides "zaļām" organizēcijām, un konkrēti: ja organizācijai ir spēkā esošs ISO 14001 sertifikāts vai EMAS reģistrācija, vai reklamētajam produktam vai pakalpojumam ir piešķirts ES ekomarķējums ("ekopuķīte"), reklāmas izvietošanai VIRUMS.lv tiek piemērota 20% atlaide.

Ar jaunajiem reklāmas izdenojumiem var iepazīties šeit.

 
'Virums' veido vides organizāciju katalogu PDF Drukāt E-pasts
Monday, 08 January 2007

VIRUMS katalogsSākot Jauno gadu vortāls Virums.lv veido organizāciju, kas sniedz pakalpojumus vai piedāvā produktus vides aizsardzības jomā katalogu.

Mēs vēlamies katalogā iekļaut visas tās organizācijas, kas veic darbību vides aizsardzības jomā - NVO, konsultantifirmas, firmas, kas piedāvā tehnoloģijas vides jautājumu risināšanai, uzņēmumus, kas nodarbojas ar atkritumu savākšanu, pārstrādi, apsaimniekošanu, piesārņotu vietu vai materiālu attīrīšanu, organizācijas, kas sniedz finansu un juridiskos pakalpojumus šajā jomā, kā arī uzņēmumus, kas ražo vai pārdod videi draudzīgus produktus.

Mūsu mērķis ir padarīt šo katalogu par galveno informācijas avotu visiem tiem, kas meklē risinājumus saviem vides jautājumiem vai vēlas rast sadarbības partnerus vides jomā. 

Piereģstrēt savu organizāciju katalogā, jūs varat paši un bez maksas šeit aizpildot vienkāršu formu.

Savukārt pašu katalogu var aplūkot šeit .

Virums.lv.

 
Papildināta Virums.lv Ekspertu viedokļu sadaļa PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 04 January 2007

Pateicoties Virums.lv sadarbības partnera- Latvijas Zaļā punkta ieguldījumam, ar nozares ekspertu atbildēm uz interesantiem jautājumiem par iepakojumu, atsevišķām elektriskajām un elektroniskajām iekārtām, atsevišķām automobiļu detaļām un vienreiz lietojamiem galda piederumiem un ar minētajām precēm saistīto dabas resursu nodokļa piemērošanu un aprēķināšanu ir papildināta Virums.lv Ekspertu viedokļu sadaļa .

Atgādinām, ka Jums ir iespēja uzdot sev interesējošu jautājumu Virums.lv sadarbības partneru ekspertiem, izmantojot šo Virums.lv lapu .

 
Virums.lv darbības traucējumi 22.-26.decembrī PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 26 December 2006

Virums.lv administrācija atvainojas par portāla darbības traucējumiem laikā no 22. līdz 26. decembrim, kas radās dēļ IP adreses maiņas, servera tehniskas kļūmes un garo brīvdienu kombinācijas.

Priecīgus Ziemassvētkus!

 
Virums.lv pārceļas uz jaunu satura vadības sistēmu PDF Drukāt E-pasts
Sunday, 26 November 2006

No šodienas mūsu vortāls Virums.lv tiek pārcelts uz jaunu satura vadības sistēmu, kas ļaus darīt pieejamu lietotājiem daudzveidīgāku informāciju un vairāk iesaistīties atgriezeniskās saites veidošanā. Veicot šo pāreju ir papildināta Virums.lv elektronisko dokumentu bibliotēka, pievienoti un drīzumā tiks darīti pieejami lietotājiem sludinājumu dēlis un iespēja elektroniski reģistrēties uz pasākumu kalendārā iekļautajiem pasākumiem.

Taču šī pāreja ir saistīta arī ar dažām neērtībām. Būtiskākā no tām ir nepieciešamība visiem reģistrētajiem lietotājiem pārreģistrēties. Tas nepieciešams, lai likvidētu "latentos" reģistrētos lietotājus, kas ir reģistrējušies sistēmā, bet ilgu laiku nav to lietojuši. Lai no jauna reģistrētos, lūdzu spiediet šeit !

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 23 - 31 no 31
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība