Jaunumi vortālā
Komentēt Virums.lv rakstus varēs tikai reģistrēti lietotāji PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 25 June 2008

Spameri un reklaamas boti, diemžēl, ir panākuši savu- no šodienas, lai samazinātu surogātkomentāru apjomu, komentārus pie Virums.lv publicētajiem rakstiem varēs pievienot tikai reģistrēti Virums.lv lietotāji.

Reģistrācija ir bez maksas un mēs ceram, ka pārāk lielas neērtības mūsu lietotājiem tas neradīs.

 
Papildinājumi ekspertu viedokļu sadaļā PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 27 December 2007
Ziemassvētku laiks šogad neizceļas ar daudzveidīgām norisēm, tomēr pavisam darbs arī nav apstājies- pateicoties mūsu sadarbības partneriem- Latvijas Zaļajam punktam un SIA "Vides vadības tehnoloģijas", Virums.lv ir ienākusies virkne papildinājumu Ekspertu vidokļu sadaļās, kas attiecas uz jautājumiem par dabas resursu nodokli un (viens papildinājums) ķīmisko vielu kontroli.
 
Virums.lv jauna vides terminoloģijas vārdnīca PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 06 November 2007

Image No 6.novembra vortālā Virums.lv sadaļā "Virums instrumenti" ir pieejama jauna vides terminoloģijas vārdnīca.

Vārdnīcā ar laiku tiks apkopoti dažādās vides aizsardzības nozarēs, piemēram, ķīmisko vielu kontrolē, atkritumu apsaimniekošanā, rūpnieciskā piesārņojuma kontrolē u.tml. lietoti termini un to skaidrojumi.

Jau tagad vārdnīcā var atrast vides pārvaldības jomā lietotos ISO 14001 standartā un EMAS regulā definētos terminus.

Lasīt tālāk...
 
VIRUMS.lv papildina publiski pieejamo instrumentu klāstu PDF Drukāt E-pasts
Friday, 12 October 2007

Image Piektdien, 12.oktobrī vortāla Virums.lv publiski pieejamo instrumentu klāsts papildinājās ar vēl vienu noderīgu lietu- mērvienību konvertētāju.

Vienkāršais mērvienību konvertētājs ļauj viegli un ātri pārvērst enerģijas, tilpumam un masas mērvienības. Raksturīgi, ka, atšķirībā no daudziem citiem internetā pieejamajiem mērvienību konvertoriem, šis ļauj vienu mērvienību pārrēķināt uzreiz vairākās.

Saite uz konvertoru- šeit un arī no izvēlnes "VIRUMS instrumenti".

 
Papildināta Viruma elektronisko dokumentu bibliotēka PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 28 August 2007

ImageŠonedēļ Virums.lv elektronisko dokumentu bibliotēkas bīstamo ķīmisko vielu kontrolei veltītā sadaļa ir papildināta ar patērētājiem un uzņēmējiem adresētu Valsts Sanitārās inspekcijas izdotu informatīvo materiālu par ķīmisko vielu kontroli sēriju.

Šie informatīvie materiāli savulaik izdoti ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu.

Saite uz minētajiem materiāliem šeit .

 
Kārtējais papildinājums Virums.lv ekspertu viedokļu sadaļā PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 19 April 2007

Šodien Virums.lv sadarbības ar Latvijas Zaļo punktu ietvaros ar nozares ekspertu atbildēm uz jautājumiem par dabas resursu nodokļa aprēķināšanu un piemērošanu kārtējo reizi papildināta Virums.lv Ekspertu viedokļu sadaļa .

 
Papildināta Virums elektronisko dokumentu bibliotēka PDF Drukāt E-pasts
Friday, 16 March 2007

Bibliotēka..Virums.lv Elektronisko dokumentu bibliotēkā ievietotas Vācijas Ķīmiskās rūpniecības asociācijas (Verband der Chemischen Industrie e.V., VCI) vadlīnijas ķīmisko vielu jautktai uzglabāšanai.

Šīs 1998.gadā izdotās vadlīnijas, lai arī ir sagatavotas Vācijā pastāvošās likumdošanas kontekstā,  satur vērtīgus norādījumus drošai ķīmisko vielu uzglabāšanai un var kalpot par noderīgu informācijas avotu speciālistiem, kam jārisina ķīmisko vielu uzglabāšanas jautājumi.

Dokumentu meklēt Elektronisko dokumentu bibliotēkas sadaļā "Bīstamo ķīmisko vielu kontrole ". Dokuments pieejams tikai reģistrētiem Virums.lv lietotājiem .

 
Virums.lv veido ķīmisko vielu kontroles instrumentu paketi PDF Drukāt E-pasts
Friday, 16 March 2007

ImageLai atvieglotu darbu bīstamo ķīmisko vielu kontrolē iesaistītajiem speciālistiem, Virums.lv ir sācis veidot bīstamo ķīmisko vielu kontroles "instrumentu paketi" - vortālā tiks apkopoti internetā brīvi un citādi pieejamie paši būtiskākie ķīmisko vielu kontroles darba instrumenti - sarakstis un datu bāzes.

Lasīt tālāk...
 
Papildināta Virums.lv ekspertu viedokļu sadaļa PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 01 March 2007

Šodien Virums.lv sadarbības ar Latvijas Zaļo punktu ietvaros ar nozares ekspertu atbildēm uz jautājumiem par dabas resursu nodokļa aprēķināšanu un piemērošanu kārtējo reizi papildināta Virums.lv Ekspertu viedokļu sadaļa .

Šī papildinājuma jautājumi skar elektriskās un elektroniskās preces un auto preces - riepas un eļļas. 

 
Attīstās Virums.lv bibliotēka PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 22 February 2007

Virums.lv elektronisko dokumetu bibliotēkā pievienotas saites uz Ekonomikas Ministrijas gatavotajiem ziņojumiem par tautsaimniecības attīstību, pēdējais no kuriem tika publiskots tikai vakar, 21.februārī .

Tā pat lietotāju ētrībām vortālam ir pievienots modulis, kurā redzami trīs uz doto brīdi lasītākie dokumenti no Virums.lv elektronisko dokumentu bibliotēkas.

 
Vortāla darbības traucējumi 13.februārī PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 13 February 2007

Sakarā ar no mums neatkarīgām energoapgādes problēmām ēkā, kura atrodas mūsu serveris, Virums.lv lielāko daļu 13.februāra, diemžēl, nedarbojās.

Virums.lv administrācija.

 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 12 - 22 no 31
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība