Jaunumi vortālā
Papildināta Virums bibliotēka PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 20 November 2013

ImageVirums bibliotēkā ievietotas saites uz vairākiem jauniem ES normatīvajiem aktiem, kā arī uz diviem pētījumiem par fluorētajām siltumnīcefekta gāzēm.

Tā pat no bibliotēkas izņemta virkne aktualitāti zaudējušu dokumentu.

Aicinām izmantot Virums.lv bibliotēku !

 
Atsākta Virums.lv bibliotēkas atjaunināšana PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 05 September 2013

ImageAr šī gada septembri ir atsākta regulāra Virums.lv bibliotēkas satura aktualizēšana.

Virums.lv bibliotēka kādu laiku bija atstāta novārtā cilvēkresursu trūkuma dēļ, taču izjūtot arvien augošo pieprasījumu pēc šī ērtā vides aizsardzības dokumentu epkopojuma esam raduši risinājumu bibliotēkas satura aktualizēšanai.

Ceram, ka Virums.lv elektroniskā bibliotēka turpinās kalpot par ērtu un pietiekami pilnīgu profesionālās informācijas avotu Jūsu vajadzībām.

 
Aicinām vidusskolēnus iesniegt projektu idejas konkursam Tava ideja zaļai rītdienai PDF Drukāt E-pasts
Friday, 24 February 2012

Lai rosinātu jauniešus iesaistīties vides projektos, veicinātu izpratni par vides problēmām un atbalstītu jauniešu uzņēmējdarbības prasmju attīstību, no 24.februāra līdz maijam notiks Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstīts konkurss vidusskolu jauniešiem Tava ideja zaļai rītdienai!

Lasīt tālāk...
 
Stabilizējas Virums.lv apmeklējuma rādītāji PDF Drukāt E-pasts
Monday, 21 February 2011

Apmeklējuma statistikas dati liecina, ka pēdējās nedēļas laikā Virums.lv apmeklējuma rādītāji ir stabilizējušies, kas, ticamākais, sasniegts pateicoties regulārai satura atjaunošanai.

Lasīt tālāk...
 
Virums.lv tagad var sekot arī 'feisbukā' un 'tviterī' PDF Drukāt E-pasts
Sunday, 20 February 2011

Ejot līdzi laikam un sociālo tīklu attīstībai, kopš februāra vidus Virums.lv lasītāi var sekot publikācijām vortālā arī interneta vietnēs "Twitter.com" un "Facebook.com", kur izveidoti Virums.lv profili.

Aicinām lasītājus izmantot tehnoloģiju sniegtās iespējas unkļūt par mūsu sekotājiem "tviterī" un "feisbukā"!

 
Atbalsti Wikileaks ! PDF Drukāt E-pasts
Monday, 06 December 2010
Save
 
Atjaunota Virums.lv elektronisko dokumentu bibliotēkas darbība PDF Drukāt E-pasts
Friday, 04 June 2010

ImageŠonedēļ ir atjaunota Virums.lv elektronisko dokumentu bibliotēkas darbība, kas vairākus mēnešus bija traucēta tehnisku iemeslu dēļ.

Elektronisko dokumentu bibliotēka, kurā līdz ar rokasgrāmatām un ziņojumiem par dažādiem vides jautājumeim iespējams atrast arī gan Latvijas, gan Eiropas Savienības normatīvos dokumentus ir diezgan pieprasīts Virums.lv bezmaksas resurss.

Pēc tās darbības atjaunošanas veikta arī tajā esošo dokumentu aktualizēšana un papildināts bibliotēkas saturs.

 
VIRUMS atkal cieš no datorhuligāniem PDF Drukāt E-pasts
Sunday, 21 February 2010

Pagājušajā nedēļas nogalē vortāla darbība bija traucēta nezināmu kiberuzbrucēju ļaunprātīgu aktivitāšu rezultātā.

Izmantojot drošības caurumu kāda Latvijas Piesārņojuma profilakss centra realizēta Eiropas Komisijas Leonardo da Vinci programmas projekta mājaslapā, kas bija izvietota uz servera, uz kura atrodas arī Virums.lv, ļaundariem izdevās piekļūt serverim un sabojāt uz tā esošos failus.

Virums.lv saturs tika atjaunots no rezerves kopijas, savukārt minētā projekta mājaslapa likvidēta drošības apsvērumu dēļ un sakarā ar to, ka projekts jau pirms vairākiem gadiem noslēdzies.

 
Papildinājumi ekspertu viedokļu sadaļā PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 16 June 2009
Virums.lv Ekspertu viedokļu sadaļa ir papildināta ar mūsu sadarbības partnera Latvijas Zaļā punkta iesūtītajām ekspertu atbildēm uz jautājumiem par dabas resursu nodokļa tēmu.
 
Virums.lv cieš no datorhuligāniem PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 21 January 2009

ImageVirums.lv administrācija atvainojas lietotājiem par šī interneta resursa atslēgšanu laikā no sestdienas, 17.janvāra līdz trešdienai, 21.janvārim.

Virums.lv bija kļuvis par upuri nevēlamām un nesankcionētām datorhuligānu darbībām. Minēto darbību sekas ir novērstas un vortāla darbība ir gandrīz pilnībā atjaunota, izņemot to, ka uz laiku ir atslēgta iespēja komentēt Virums.lv publicētos rakstus.

 
Papildināta Virums elektroniskā bibliotēka PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 13 January 2009

Image2008.gada decembrī un 2009.gada janvārī Ir veikti pamanāmi papildinājumi Virums.lv elektroniskajā biblitotēkā- tā papildināta ar saitēm uz Latvijas un Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem.

Papildinājumi skar elektroniskās bibliotēkas sadaļas "ES normatīvie akti" un "LR Vides likumdošana" un ir galvenokārt saistīti ar bīstamo ķīmisko vielu kontroles un atkritumu apsaimniekošanas jomām.

 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 1 - 11 no 31
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība