Vides pārvaldība
Reorganizē LVĢMA un BAPA par valsts SIA PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 30 June 2009

30.jūnijā, Ministru kabineta sēdē tika akceptēts Vides ministrijas sagatavotais Ministru kabineta rīkojuma projekts „„Par valsts aģentūras „Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūra” un Bīstamo atkritumu pārvaldības valsts aģentūras likvidāciju un valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs” dibināšanu””.

Lasīt tālāk...
 
Vējonis izsaka līdzjūtību Rīgas iedzīvotājiem PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 05 March 2009

Vides ministrija 3.martā izplatīja paziņojumu, kurā vides ministrs Raimonds Vējonis izsaka līdzjūtību Rīgas iedzīvotajiem sakarā ar Rīgas domes pieņemto lēmumu likvidēt Vides departamentu.

„Rīgas dome, izmantojot krīzes situāciju valstī un aizbildinoties ar taupības pasākumiem, ir devusi starta signālu nekontrolētai būvniecībai un citām nejēdzībām, kas tiks īstenotas uz vides rēķina. Šāds bezatbildīgs lēmums reāli apdraud Rīgas pilsētas sabalansētu un ilgtspējīgu attīstību un tādējādi arī dzīves vides kvalitāti pilsētā,” ar nožēlu pauž Vējonis.

Lasīt tālāk...
 
Precizē vides prasību noteikumus degvielas uzpildes stacijām PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 05 March 2009

5. martā Valsts sekretāru sanāksmē tika izsludināts Vides ministrijas sagatavotais Ministru Kabineta noteikumu projekts „Grozījumi Ministru kabineta 2006.gada 16.maija noteikumos Nr.400 „Noteikumi par vides aizsardzības prasībām degvielas uzpildes stacijām, naftas bāzēm un pārvietojamajām cisternām”.

Lasīt tālāk...
 
Vējonis piedalās Eiropas Savienības Vides ministru padomē PDF Drukāt E-pasts
Monday, 02 March 2009

Vides ministrs Raimonds Vējonis dodas uz Briselē notiekošo ES Vides ministru padomi. Atbilstoši padomes darba kārtībai, sanāksmē tiks izskatīti jautājumi, par kuriem Vides ministrija  un Zemkopības ministrija  ir sagatavojusi nacionālās pozīcijas.

Pamatojoties uz Eiropas Komisijas (EK) izstrādātajā paziņojumā „Kopenhāgenas sarunu mērķis — visaptverošs nolīgums par klimata pārmaiņām” ietverto analīzi, Prezidentūra ir sagatavojusi Padomes secinājumu projektu „ES pozīcijas tālāka attīstība par visaptverošu klimata nolīgumu pēc 2012.gada”.

Latvija kopumā atbalsta Padomes secinājumu projekta tālāku virzību un tajos pausto nostāju, ka emisiju samazinājuma vai ierobežojuma mērķi būtu jāuzņemas gan pašreizējām ANO Vispārējās konvencijas par klimata pārmaiņām (UNFCCC) 1.pielikuma valstīm, gan visām pašreizējām ES dalībvalstīm, ES kandidātvalstīm, ES potenciālajām kandidātvalstīm un citām valstīm. Tāpat Latvija atbalsta , ka secinājumos tiek uzskaitīti konkrēti kritēriji un kuriem balstīt attīstīto valstu individuālos emisiju samazināšanas mērķus ( piemēram, IKP un 2 iedzīvotāju, siltumnīcefekta gāzu emisijas un vienu IKP vienību u.c.).
Lasīt tālāk...
 
Grozījumi noteikumos par upju baseinu apgabalu robežu aprakstiem PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 26 February 2009

26. februārī Valsts sekretāru sanāksmē tika izsludināts Vides ministrijas sagatavotais Ministru Kabineta noteikumu projekts „Grozījumi Ministru kabineta 2003.gada 15.aprīļa noteikumos Nr.179 „Noteikumi par upju baseinu apgabalu robežu aprakstiem””.

Lasīt tālāk...
 
Noteikti nacionālie vides indikatori PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 25 February 2009

24. februārī Ministru kabineta sēdē tika akceptēts Vides ministrijas sagatavotais Ministru kabineta noteikumu projekts „Nacionālie vides indikatori”.

Noteikumu projektā noteikti nacionālie vides indikatori, kurus izmanto vides politikas ieviešanas efektivitātes un vides stāvokļa atbilstības politikas mērķiem novērtējumam. Indikatoriem norādītas mērvienības un datu avots.

 
Mainīta valsts nodeva licenču izsniegšanā darbībām ar jonizējošā starojuma avotiem PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 25 February 2009

Image24.februārī Ministru kabineta sēdē tika akceptēts Vides ministrijas sagatavotais Ministru kabineta noteikumu projekts “Noteikumi par valsts nodevu ar speciālās atļaujas (licences) vai atļaujas izsniegšanu darbībām ar onizējošā starojuma avotiem”.

Noteikumu projekts ir sagatavots saskaņā ar 2008.gada 25.septembrī pieņemtajiem grozījumiem likuma „Par radiācijas drošību un kodoldrošību” 11.panta piektajā daļā.

Lasīt tālāk...
 
Vējonis uzskata RD koalīcijas lēmumu likvidēt Vides departamentu par nekrietnu PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 21 January 2009

Image„Ar "tēvzemiešu" viltīgu klusēšanu un sociāldemokrātu aktīvu iztapību Rīgas domē tiek likvidēts Vides departaments un tas tiek darīts Tautas partijas un Latvijas Pirmās partijas savtīgo interešu vārdā. Šāda rīcība ir nekrietna,” savu viedokli pauž vides ministrs Raimonds Vējonis Vides ministrijas Komunikāciju nodaļas izplatītajā informācijā.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 13 - 24 no 44
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība