Vides pārvaldība
EK aicina paust viedokli par ilgtspējīgas attīstības īstenošanu PDF Drukāt E-pasts
Monday, 21 February 2011

2011.gada vidū Eiropas Komisija plāno publiskot paziņojuma projektu, kurā tiks ieskicēts sākotnējais Eiropas Savienības viedoklis Apvienoto Nāciju Organizācijas konferencei par ilgtspējīgu attīstību , t.s. "Rio+20".

Lai sagatavotu šo paziņojuma projektu, EK ir uzsākusi ES līmeņa publisko konsultāciju procesu, kas norisināsies no 2011.gada 14.februāra līdz 10.aprīlim.

Lasīt tālāk...
 
Vides investīciju fonds maina telpas PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 30 December 2010

Visus SIA “Vides investīciju fonds” Klientus, sadarbības partnerus, piegādātājus, kā arī citus, lūdzam ņemt vērā, ka ar 2011. gada 5. janvāri Fonds maina telpas

Lasīt tālāk...
 
Vides ministrija precizē kārtību, kādā novērtējama paredzētās darbības ietekme uz vidi PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 08 June 2010

8.jūnijā, Ministru kabinets akceptēja Vides ministrijas sagatavoto MK noteikumu projektu „Grozījumi Ministru kabineta 2004.gada 17.februāra noteikumos Nr.87 „Kārtība, kādā novērtējama paredzētās darbības ietekme uz vidi”.

Ņemot vērā administratīvi teritoriālo reformu, noteikumu projektā precizēts, ka materiālus un informāciju par paredzēto darbību izvieto pašvaldības domes ēkā un pagasta vai pilsētas pārvaldē.

Noteikumu projektā precizēts, ka informatīvie ziņojumi par paredzēto darbību tiks sūtīti nekustamo īpašumu īpašniekiem (valdītājiem), kuru nekustamie īpašumi robežojas ar paredzētās darbības teritoriju.

Lasīt tālāk...
 
Vides ministrija precizē prasības darbībām ar biocīdiem PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 30 March 2010

ImageŠī gada, 23. martā, MK sēdē tika akceptēts VM sagatavotais MK noteikumu projekts „Grozījumi Ministru kabineta 2003.gada 15.aprīļa noteikumos Nr.184 „Prasības darbībām ar biocīdiem”.

Lasīt tālāk...
 
„Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai ražošanas ēkās"nolikums PDF Drukāt E-pasts
Saturday, 06 March 2010

4. martā Valsts sekretāru sanāksmē tika izsludināts VM sagatavotais Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklāta konkursa „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai ražošanas ēkās” nolikums.

Lasīt tālāk...
 
Tiek precizēta vides trokšņa novērtēšanas kārtība PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 25 February 2010

Image23. februārī MK sēdē tika akceptēts MK noteikumu projekts "Grozījumi MK 2004. gada 13. jūlija noteikumos Nr. 597 "Vides trokšņa novērtēšanas kārtība"".

Lasīt tālāk...
 
Uzņēmumi var izmērīt savu 'Ilgtspējas indeksu' PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 24 February 2010

ImageKopš pirmdienas vietnē www.ilgtspejasindekss.lv Latvijas uzņēmumi uzsākuši reģistrēšanos pirmajam "Ilgtspējas indeksam", kas dos bezmaksas iespēju izvērtēt uzņēmuma praksi tādās jomās kā vide, darba vide, tirgus attiecības un atbildība pret sabiedrību, ziņo portāls "Delfi" atsaucoties uz "Ilgtspējas indeksa" koordinatori Daci Avenu.

Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) ierosinātajam un organizētajam indeksam var pieteikties jebkurš Latvijā reģistrēts uzņēmums, kas vēlas novērtēt savu līdzšinējo darbību, kā arī iegūt ekspertu ieteikumus par tālāko savas uzņēmējdarbības attīstību.

Lasīt tālāk...
 
Grozīs kārtību, kādā novērtējama paredzētās darbības ietekme uz vidi PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 04 February 2010

4.februārī, Valsts sekretāru sanāksmē tika izsludināts Vides ministrijas sagatavotais Ministru Kabineta noteikumu projekts „Grozījumi Ministru kabineta 2004.gada 17.februāra noteikumos Nr.87 „Kārtība, kādā novērtējama paredzētās darbības ietekme uz vidi”.

Saskaņā ar strukturālajām izmaiņām, ir jāveic grozījumi tiesību aktos, kuri noteica uzdevumus Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas aģentūrai un īpaši aizsargājamo dabas teritoriju administrācijām, to skaitā - Ministru kabineta 2004.gada 17.februāra noteikumos Nr.87 „Kārtība, kādā novērtējama paredzētās darbības ietekme uz vidi”.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 1 - 12 no 44
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība