Ūdens
Zlēku pagastā notiek dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošanas pasākumi PDF Drukāt E-pasts
Friday, 05 September 2008
Zlēku pagasta padome parakstīja aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu, lai nodrošinātu finansējumu projektu “Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošana Zlēku pagasta Zlēku ciemā” un “Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošana Zlēku pagasta Zlēku pamatskolā” realizācijai. Šos projektus ir atbalstījis arī Latvijas Vides aizsardzības fonds (LVAF), piešķirot dāvinājumu.
Lasīt tālāk...
 
Vaives pagastā notiek aktīvi ūdenssaimniecības sakārtošanas darbi PDF Drukāt E-pasts
Monday, 25 August 2008
Vaives pagasta padome parakstīja aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu, lai nodrošinātu finansējumu projektu "Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošanas pasākumi Vaives pagasta Rīdzenes ciemā" un "Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu darbības uzlabošanas pasākumi Vaives pagasta Rīdzenes ciemā" realizācijai. Šos projektus ir atbalstījis arī Latvijas Vides aizsardzības fonds, piešķirot dāvinājumu.
Lasīt tālāk...
 
Birzgalē notiek aktīvi ūdenssaimniecības sakārtošanas darbi PDF Drukāt E-pasts
Monday, 28 July 2008
Birzgales pagasta padome parakstīja aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu, lai nodrošinātu finansējumu projektam “Ūdens atdzelžošanas stacijas tehniskā projekta izstrāde un būvniecības realizācija”. Šo projektu ir atbalstījis arī Latvijas Vides aizsardzības fonds, piešķirot dāvinājumu.
Lasīt tālāk...
 
Demenes pagastā notiek aktīvi ūdenssaimniecības sakārtošanas darbi PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 24 July 2008
Demenes pagasta padome parakstīja aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu, lai nodrošinātu finansējumu projektam “Atdzelžošanas stacijas būvniecība Demenes pagasta ciematā Kumbuļi”. Šo projektu ir atbalstījis arī Latvijas Vides aizsardzības fonds, piešķirot dāvinājumu.
Lasīt tālāk...
 
Blontu pagastā tika pabeigti ūdensapgādes sistēmas uzlabošanas pasākumi. PDF Drukāt E-pasts
Monday, 21 July 2008
Blontu pagastā ir pabeigti pagājušā gadā iesāktā projekta "Blontu ciema dzeramā ūdens atdzelžošanas stacijas ierīkošana" būvniecības darbi, ko līdzfinansēja Latvijas Vides aizsardzības fonds.
Lasīt tālāk...
 
Pampāļu pagastā notiks ūdenssaimniecības sakārtošanas darbi PDF Drukāt E-pasts
Friday, 18 July 2008
Pampāļu pagasta padome ir parakstījusi aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu un uzsākusi projekta “Dzeramā ūdens sagatavošanas stacija Pampāļu pagastā” realizāciju, kuru ir atbalstījis arī Latvijas Vides aizsardzības fonds, piešķirot dāvinājumu.
Lasīt tālāk...
 
Parakstīts līgums par finansējumu ūdenssaimniecības projekta realizācijai Salnavā PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 17 July 2008
Salnavas pagasta padome parakstīja aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu par ūdenssaimniecības projekta “Dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtu būvniecība Ludzas rajona Salnavas pagasta ciemā Salnava” būvdarbu realizāciju, kurā tiks veikti darbi Salnavas ciemā. Projekts tiks īstenots ar Latvijas Vides aizsardzības fonda (LVAF) līdzfinansējumu un to ir paredzēts īstenot līdz 2008. gada beigām.
Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 86 - 102 no 142
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība