Ūdens
Pagarina iesniegšanas termiņu Hidrotehnisko būvju rekonstrukcijas projektiem PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 22 December 2009

Vides ministrija informē, ka pagarināts atklātās projektu iesniegumu atlases 1. kārtas projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) finansējuma saņemšanai 2007. – 2013. gada finanšu plānošanas perioda 3.4.1.5.2.apakšaktivitātei „Hidrotehnisko būvju rekonstrukcija plūdu draudu risku novēršanai un samazināšanai”. Projektu iesniegumus ministrija pieņems līdz 2010.gada 23.februārim.

Lasīt tālāk...
 
Pārcelta ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu atklāšana Ilūkstē PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 09 December 2009

Projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Ilūkstē” finansējuma saņēmēji Ilūkstes novada dome un SIA „Ornaments” paziņojuši, ka projekta ietvaros izbūvēto un rekonstruēto objektu nodošana ekspluatācijā šī gada 10. decembrī pārcelta uz nākamā gada sākumu tehnisku iemeslu dēļ. Informācija sekos.

Lasīt tālāk...
 
Detalizēti pētīs pazemes ūdeņus visā Latvijas teritorijā PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 09 December 2009

LU un Latvijas Lauksaimniecības universitātes speciālistu vadībā pētnieku grupa uzsāks darbu pie pētījumu projekta „Starpnozaru zinātnieku grupas un modeļu sistēmas izveide pazemes ūdeņu pētījumiem”. Tas ir viens no 35 projektiem, kas saņems finansējumu Eiropas Sociālā fonda aktivitātē „Cilvēkresursu piesaiste zinātnei”, un mērķis ir attīstīt zinātnes cilvēkresursu kapacitāti fundamentālu un praktisku zinātnisku problēmu risināšanai Latvijā zemes dzīļu resursu, īpaši pazemes ūdeņu un ar tiem saistīto resursu, pētījumos.

Lasīt tālāk...
 
VSS izsludina gatavības plānu naftas, bīstamo vai kaitīgo vielu piesārņojuma gadījumiem PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 03 December 2009

3. decembrī, Valsts sekretāru sanāksmē tika izsludināts Vides ministrijas sagatavotais Ministru Kabineta rīkojuma projekts „Par Nacionālo gatavības plānu naftas, bīstamo vai kaitīgo vielu piesārņojuma gadījumiem jūrā” (turpmāk – rīkojuma projekts).

Plāna apstiprināšana nepieciešama, lai Satiksmes ministrija varētu tālāk virzīt likumprojektu „Par 2000.gada protokolu par gatavību, reaģēšanu un sadarbību piesārņojuma gadījumos ar bīstamām un kaitīgām vielām”.

Lasīt tālāk...
 
Parakstīts līgums par finansējumu ūdenssaimniecības projekta realizācijai Siguldā PDF Drukāt E-pasts
Friday, 08 May 2009
SIA "Saltavots" ir parakstījis aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu par ūdenssaimniecības projekta "Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Siguldā" realizāciju, kurā tika veikti ūdenssaimniecības sakārtošanas darbi Siguldas pilsētā un tuvumā esošajās apdzīvotajās vietās. Projekts tika īstenots ar Kohēzijas fonda līdzfinansējumu.
 
Lasīt tālāk...
 
Ir pabeigta ūdenssaimniecības projekta realizācija Katvaru pagastā PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 21 April 2009

Katvaru pagastā ir pabeigta projekta “Ūdensvadu rekonstrukcija Katvaru pagasta Priedes un Tiegažu ciemā” realizācija, kas tika īstenots sadarbībā ar Latvijas Vides investīciju fondu.

Lasīt tālāk...
 
Parakstīts līgums par finansējumu ūdenssaimniecības projekta realizācijai Maltas pagastā PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 31 March 2009

SIA "Maltas dzīvokļu komunālās saimniecības uzņēmums" parakstīja aizdevuma līgumu ar Vides investīciju fondu par ūdenssaimniecības projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Maltā" realizāciju, kurā tiks veikti ūdenssaimniecības sakārtošanas darbi Maltas pagasta Maltas ciemā. Projekts tiks īstenots ar Kohēzijas fonda līdzfinansējumu.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 52 - 68 no 142
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība