Ūdens
Noslēgusies ūdenssaimniecības projekta realizācija Daugavpils novada Ambeļu pagastā PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 08 December 2010

2010. gada novembrī Daugavpils novada Ambeļu pagasta Ambeļu ciemā noslēdzās projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Daugavpils novada Ambeļu pagasta Ambeļu ciemā” realizācija, kas tika īstenots sadarbībā ar SIA „Vides investīciju fonds”. Projekts tika realizēts ar Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.

Lasīt tālāk...
 
Pabeigta ūdenssaimniecības projektu realizācija Daugavpils novada Višķu pagastā PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 02 November 2010

Šī gada oktobrī Daugavpils novada Višķu pagastā pabeigta projektu “Ūdenssaimniecības attīstība Višķu pagasta Višķu tehnikuma ciemā” un “Ūdenssaimniecības attīstība Višķu pagasta Špoģu tehnikuma ciemā” realizācija, kas tika īstenoti sadarbībā ar SIA „Vides investīciju fonds”. Šie Projekti tika realizēti ar Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.

Lasīt tālāk...
 
Talsu novada Mundigciemā notiek ūdenssaimniecības sakārtošanas darbi PDF Drukāt E-pasts
Friday, 29 October 2010

Šī gada 28. oktobrī Talsu novada domes uzņēmums SIA „Siltumiņš” parakstīja aizdevuma līgumu ar SIA “Vides investīciju fonds” par projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Talsu rajona Lībagu pagasta Mundigciemā" realizāciju. Projekts tiks īstenots ar Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.

Lasīt tālāk...
 
Daugavpils novada Ambeļu ciemā notiek ūdenssaimniecības sakārtošanas darbi PDF Drukāt E-pasts
Monday, 27 September 2010

Šī gada 27. septembrī Daugavpils novada dome parakstīja aizdevuma līgumu ar SIA “Vides investīciju fonds” par projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Daugavpils novada Ambeļu pagasta Ambeļu ciemā" realizāciju. Projekts tiks īstenots ar Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.

Lasīt tālāk...
 
Aicina pieteikties uzņēmumus, kas realizējuši ūdens efektivitātes projektus PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 31 August 2010

ImageBiedrība Latvijas Piesārņojuma profilakses centrs aicina atsaukties uzņēmumus, kas pēdējo dažu gadu laikā ir savā ražošanā realizējuši tīrākas ražošanas un konkrēti- ūdens izmantošanas efektivitātes projektus.

Lasīt tālāk...
 
Valdība apstiprina jauno Jūras likumu PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 26 August 2010

24.augustā, Ministru kabineta sēdē tika akceptēts Vides ministrijas izstrādātais likumprojekts „Jūras ūdeņu aizsardzības un pārvaldības likums”.

Šis likumprojekts nosaka jūras ūdeņu izmantošanas principus, tostarp personas tiesības un pienākumus, kā arī nosaka darbības, kurām nepieciešama atļauja vai licence jūras ūdeņu izmantošanai.

Jaunais t.s. Jūras likums nosaka, ka par jūras ūdeņu izmantošanu, MK noteiktajos atļaujas vai licences laukumos, iekārtu un būvju būvniecībai, ierīkošanai un to ekspluatācijai būs jāmaksā dabas resursu nodoklis (DRN). DRN likmes, aprēķināšanas un maksāšanas kārtību nosaka šodien valdības sēdē akceptētie grozījumi Dabas resursu nodokļa likumā.

Lasīt tālāk...
 
Vecumnieku novada Misas ciemā notiek ūdenssaimniecības sakārtošanas darbi PDF Drukāt E-pasts
Friday, 16 July 2010

Šī gada 14. jūlijā SIA "Kūdrinieks" parakstīja aizdevuma līgumu ar SIA “Vides investīciju fonds” par projekta "Misas ciema ūdenssaimniecības attīstība" realizāciju. Projekts tiks īstenots ar Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 35 - 51 no 142
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība