Ūdens
Paraksta līgumu par ūdensvada un kanalizācijas tīklu rekonstrukciju Cēsīs PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 21 February 2007

Š.g. 20.februārī, Rīgā, LR Vides ministrijā, Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas upju baseinos” ietvaros starp Cēsu pilsētas SIA „Vinda” un Līgumsabiedrību ar civiltiesisko atbildību „BŪVE – SPECCELTNIEKS – EKO”, kuru pārstāvēt pilnvarots Vadošais partneris SIA „Būve Wood line”, tika parakstīts būvdarbu līgums „Ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšana un rekonstrukcija Cēsīs”, Nr. 2001/LV/16/P/PE/007 – 5.16.

Būvdarbu līguma kopējās izmaksas ar PVN ir 2 799 714,59 EUR. ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Austrumlatvijas upju baseinos” Cēsu pašvaldības daļai ir 64,58%, kas šajā Līgumā sastāda vairāk kā 1,532 miljonus EUR.

Lasīt tālāk...
 
Vides ministrs iebilst pret kālija sāls izbēršanu Baltijas jūrā PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 21 February 2007

Image Pēc tam kad š.g. 19.februārī tika sekmīgi pabeigti pirmā posma darbi pie naftas produktu izsūknēšanas no avarējušā Kipras kuģa „Golden Sky”, pašlaik norisinās intensīvs darbs pie avarējušā Kipras kuģa „Golden Sky” glābšanas darbu otrā posma plānošanas - 25 000 tonnu kālija sāls (kālija hlorīda) izkraušanas no kuģa. Šobrīd sabiedrībā notiek plašas manipulācijas ar informāciju par iespējamo 25 000 tonnu kālija sāls izbēršanu Baltijas jūrā, ziņo Vides ministrija.

Lasīt tālāk...
 
Avārijas seku likvidēšana Kuldīgā: situācija tiek pilnībā kontrolēta PDF Drukāt E-pasts
Friday, 09 February 2007

Valsts Vides dienests (VVD) pilnībā kontrolē avārijas seku likvidēšanu Kuldīgā, kur kā zināms, vienā no kanalizācijas sistēmas atzariem vakar tika konstatēts piesārņojums. Tas radies no firmai "No A līdz Z" piederošās katlumājas, kur plīsis degvielas filtra korpuss un tā rezultātā pilsētas kanalizācijas sistēmā iepludināta slānekļa eļļa.

Firma šo eļļu nelikumīgi izmanto kā kurināmo un tiek lēsts, ka izlijušās degvielas daudzums varētu būt pus tonna. Šāds piesārņojuma apjoms varētu uz vairākiem mēnešiem paralizēt Kuldīgas bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas ietaises, tādēļ tika pieņemt lēmums atslēgt attiecīgo kanalizācijas atzaru no Notekūdeņu attīrīšanas ietaisēm (NAI). Tā rezultātā notika īslaicīga piesārņoto ūdeņu noplūde Ventā, kur nonāca ne vairāk kā 600 kubikmetri neattīrītu ūdeņu.

Lasīt tālāk...
 
Eļļas noplūdes dēļ Kuldīgā četrās mācību iestādēs izsludināta brīvdiena PDF Drukāt E-pasts
Friday, 09 February 2007

Vakar Kuldīgas kanalizācijas sistēmas vienā atzarā tika konstatēts piesārņojums. Ir pamatotas aizdomas, ka piesārņojumu kanalizācijas sistēmā radījusi firma "No A līdz Z", kas visas nakts garumā pilsētas kanalizācijas sistēmā iepludinājusi slānekļa eļļu.

Šodien šīs avārijas dēļ Kuldīgā ir izsludināta brīvdiena četrās mācību iestādēs, ziņo Kuldīgas rajona laikraksts "Kurzemnieks". Brīvdiena noteikta Kuldīgas pirmsskolas izglītības iestāžu "Taurenītis" un "Bitīte", Plūdoņa ģimnāzijas un Kuldīgas pilsētas Alternatīvās sākumskolas audzēkņiem.

Lasīt tālāk...
 
DELFI: Austrālijā cilvēkiem sausuma dēļ var nākties dzert notekūdeņus PDF Drukāt E-pasts
Monday, 29 January 2007

Kvīnslenda Austrālijas štata Kvīnslendas iedzīvotājiem drīzumā nāksies dzert ūdeni, kas satur attīrītus notekūdeņus, brīdinājis štata premjers Pīters Bītijs, ziņo portāls DELFI.lv atsaucoties uz BBC.

Kvīnslendas premjers BBC pastāstījis, ka viņš rīkojis referendumu saistībā ar šo jautājumu, jo vairs nav citas izvēles. Viņš ir arī brīdinājis iedzīvotājus citos Austrālijas štatos par arvien lielāko dzeramā ūdens trūkumu.

Lasīt tālāk...
 
Kauguros atklāta ūdens atdzelžošanas stacija PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 14 December 2006

13.decembrī, piedaloties vides ministram Raimondam Vējonim, Kauguros atklāta dzeramā ūdens atdzelžošanas stacija.

Jaunā Kauguru dzeramā ūdens atdzelžošanas stacija ļaus uzlabot Jūrmalas dzeramā ūdens kvalitāti, samazinot paaugstināto dzelzs saturu. Tās izveide ir viens no projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība” posmiem.

Virums.lv 

 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 137 - 142 no 142
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība