Ūdens
DELFI: Austrālijas pilsētām draud dzeramā ūdens trūkums PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 14 August 2007

Image Gandrīz katrai Austrālijas pilsētai nākamās desmitgades laikā būs jāatrod veidi papildus dzeramā ūdens piegādei, jo klimata pārmaiņas un augošais iedzīvotāju skaits vairs neļaus izlīdzēties ar jau tā niecīgajiem dzeramā ūdens vietējiem resursiem, ziņo portāls "Delfi" atsaucoties uz aģentūru AP.

Lasīt tālāk...
 
Malienas pagasta padome aizņemas naudu ūdenssaimnicības sakārtošanai PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 26 June 2007

Image26.jūnijā Malienas pagasta padome parakstīja aizdevuma līgumu ar SIA "Vides investīciju fonds", lai īstenotu projektu “Dzeramā ūdens kvalitātes uzlabošanas pasākumi Malienas pagastā”, kas tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu.

Projekta kopējās izmaksas ir 26 400 LVL, Vides aizsardzības fonda dāvinājums 13 200 latu, tikpat liela summa tiks ņemta kā kredīts no SIA "Vides investīciju fonds".

Lasīt tālāk...
 
'Bauskas dzīve': Bauskai var draudēt ekoloģiska katastrofa PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 16 May 2007

Image Vairāk nekā pusotram tūkstotim iedzīvotāju, arī daudziem uzņēmumiem un iestādēm jūnija sākumā var tikt pārtraukta ūdensapgāde un kanalizācijas pakalpojumu sniegšana, ziņo laikraksts "Bauskas dzīve" .

Akciju sabiedrība «Bauskas piens» izsūtījusi paziņojumus, ka tā 7.jūnijā pārtrauks notekūdeņu attīrīšanu. Ja tā notiks, Bauskai draud nopietna ekoloģiska katastrofa.

"Nevajag sabiezināt krāsas," šo informāciju komentē Jelgavas reģionālās vides pārvaldes (JRVP) speciālists Valērijs Gabrāns. Viņš ir pārliecināts, ka līdz 7.jūnijam problēmu ar kanalizācijas ūdeņu attīrīšanu atrisinās. "Mēs uzturam prasību, ka, risinājumu meklējot, nedrīkst ciest apkārtējā vide. Taču nav normāli arī tas, ka jau kuro gadu «Bauskas piena» apkaime ir smaku nomākta," tā. V. Gabrāns.

Lasīt tālāk...
 
Šonedēļ SVA uzsāk peldūdens monitoringu PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 08 May 2007

Image Sākot ar šo nedēļu, 7.maiju, Sabiedrības veselības aģentūras (SVA) vides veselības speciālisti uzsāk ikgadējo peldvietu ūdens kvalitātes monitoringu jūras un iekšzemes peldvietās.

Šī gada peldsezonas laikā peldvietu ūdens kvalitāte tiks pārbaudīta 278 peldvietās (gan jūras, gan iekšzemes peldvietās), un tas ir par 3 peldvietām vairāk nekā pagājušajā peldsezonā. Peldūdens pārbaudes tiks veiktas arī Daugavas upē, vietās, kur upe tika piesārņota ar dīzeļdegvielu.

Lasīt tālāk...
 
Noslēdzot jaunus aizdevuma līgumus turpina ūdenssaimniecības projektu realizāciju PDF Drukāt E-pasts
Monday, 07 May 2007

7.maijā SIA "Vides investīciju fonds" parakstīja divus jaunus aizdevuma līgumus par ūdenssaimniecības projektu finansēšanu ar divām pašvaldībām. Šie projekti, kuri saņēmuši arī Eiropas Reģionālā attīstības fonda dāvinājumu, jau tiek realizēti Vidzemē Valmieras rajona Zilākalna pagastā un Latgalē Rēzeknes rajona Sakstagala pagastā.

Lasīt tālāk...
 
Ar ES atbalstu tiks modernizētas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas Daugavpilī PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 27 March 2007

Image Š.g. 27. martā, Rīgā, Vides ministrijā, Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Daugavpilī, II kārta” ietvaros starp SIA „Daugavpils ūdens” un Konsorciju „Krüger/ Venceb” (Dānija/ Latvija) tika parakstīts būvdarbu līgums par „Daugavpils notekūdeņu attīrīšanas ietaišu paplašināšana un modernizāciju”.

Būvdarbu līguma kopējās izmaksas ar PVN ir 16 370 608, 15 EUR. ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums ir 85% kas šajā Līgumā sastāda gandrīz 12 miljonus EUR.

Lasīt tālāk...
 
Daugavā pie Krāslavas novērots naftas piesārņojums PDF Drukāt E-pasts
Monday, 26 March 2007

Daugavā pie Krāslavas novērots apmēram 20 kilometrus garš naftas piesārņojums, kas ieplūdis no Baltkrievijas, ziņo portāls "DELFI" atsaucoties uz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieka palīdzi Ingu Veteri.

Glābēji Daugavpilī uzstāda absorbējošās bonas un citas piesārņojuma savākšanai nepieciešamās ierīces. Vetere norādīja, ka straumes dēļ bonu uzstādīšana ir apgrūtināta.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 120 - 136 no 142
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība