Ūdens
Svitenē pabeigti ūdensapgādes sistēmas sakārtošanas darbi PDF Drukāt E-pasts
Monday, 21 January 2008
Jau vairākus gadus bija aktuāla ūdensapgādes sistēmas sakārtošanas nepieciešamība Svitenē, jo ūdensapgādes tīklos bieži notika avārijas, kā arī patērētājiem piegādātā dzeramā ūdens kvalitāte neatbilda noteiktajiem standartiem. Lai gan Svitenes pagasta padome līgumu ar būvfirmu SIA “Kombi D” noslēdza tikai augusta beigās un darbus varēja sākt tikai septembrī, ūdensapgādes sistēmas sakārtošanas darbi tika pabeigti jau 2007. gada beigās.
 
Lasīt tālāk...
 
Zirņu pagastā pabeigta ūdenssaimniecības sakārtošana PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 09 January 2008
Līdz ar ziemas atnākšanu Zirņu pagastā pabeigts ūdenssaimniecības sakārtošanas projekts “Ūdenssaimniecības attīstība Zirņu pagasta Zirņu un Būtnāru ciemos”.
Lasīt tālāk...
 
EK sola 30 miljonus Baltijas ekosistēmas pētniecības programmas izstrādei PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 08 January 2008

ImageEiropas Komisija ir paziņojusi, ka tā piešķirs 30 miljonus eiro diviem jauniem un nozīmīgiem kopīgas plānošanas pasākumiem, kur iesaistīta virkne dalībvalstu. Tā rezultātā ievērojams skaits dalībvalstu organizēs kopējus projektus metroloģijā un saistībā ar Baltijas jūru.

Pasākumi, kas plašāk pazīstami ar nosaukumu "ERANet-Plus", palīdzēs strukturēt Eiropas pētniecības telpu un veicināt kopīgu pētniecību Eiropā.

Lasīt tālāk...
 
Liezēres pagastā īstenots ūdenssaimniecības attīstības projekts PDF Drukāt E-pasts
Friday, 04 January 2008
ImageIr noslēdzies Liezēres pagasta padomes projekts “Ūdenssaimniecības attīstība Liezēres pagasta Liezēres un Ozolu ciemos”, kas tika īstenots, izmantojot  Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.

Lasīt tālāk...
 
Aizupes pamatskolā ir pabeigti notekūdeņu attīrīšanas iekārtu izbūves darbi PDF Drukāt E-pasts
Tuesday, 18 December 2007
Šogad Līvbērzes pagastā ir noslēdzies Latvijas vides aizsardzības fonda līdzfinansētais projekts “Notekūdeņu attīrīšanas iekārtu būvniecība Jelgavas rajona Līvbērzes pagasta Aizupes pamatskolā”. Tā ietvaros Aizupes pamatskolā tika izbūvētas jaunas notekūdeņu attīrīšanas iekārtas.
Lasīt tālāk...
 
Ēveles pagastā pabeigta ūdenssaimniecības projekta realizācija PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 13 December 2007
Noslēgusies Valkas rajona Ēveles pagasta padomes projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Ēveles pagasta Ēveles ciemā” realizācija. Projekts īstenots ar Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu programmas “Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība apdzīvotās vietās ar cilvēku ekvivalentu līdz 2000” ietvaros.
Lasīt tālāk...
 
Noslēgusies Vietalvas pagasta ūdenssaimniecības rekonstrukcija PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 13 December 2007
Image2007. gada decembrī ar objektu pieņemšanu ekspluatācijā oficiāli tika pabeigts ūdenssaimniecības projekts "Ūdenssaimniecības attīstība Vietalvas pagasta Vietalvā, Odzienā un Odzienas pamatskolā". Projekts tika īstenots trīs kārtās, kuru rezultātā tika sakārtota gan kanalizācijas sistēma, gan veikta dzeramā ūdens apgādes sistēmas rekonstrukcija.
Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 103 - 119 no 142
Vēl par šo tēmu:
Sabiedrotie
 
 

 

Ķemeru velonoma

 

Latvijas Zaļā kustība

 

Zaļā brīvība