Par kokmateriālu nostiprināšanā izmantotajiem materiāliem PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 04 January 2007

Jautājums: Vai koka balsti (mazāka diametra baļķi), ar kuriem tiek nostiprināti baļķi pārvadāšanai dzelzceļa vagonos, ir iepakojums? Šo stiprinājumu cena ir ietverta kokmateriālu cenā un rēķinā ir norādīts tikai to svars.

Lasīt tālāk...
 
Bažas par PET pārstrādi un sankcijas par pārstrādes apjomu neievērošanu PDF Drukāt E-pasts
Friday, 24 November 2006

Jautājums: Uzņēmums nodod iepakojumu pārstrādei pa tiešo pārstrādātājiem, taču, cik mums zināms, Latvijā nav PET pārstrādes uzņēmuma, tāpēc nevaram nodrošināt PET pārstrādi. Vai par nepārstrādāto apjomu mums jāmaksā DRN trīskāršā apjomā?

Lasīt tālāk...
 
Vai jāmaksā DRN importējot lietotas preces? PDF Drukāt E-pasts
Friday, 24 November 2006

Jautājums: Uzņēmums importē lietotu sadzīves tehniku no Vācijas, kas tiek norādīts arī preču piegādes dokumentos, tādējādi uzņēmums nav pirmais šīs sadzīves tehnikas īpašnieks. Mazumtirdzniecībā šīs preces tiek izplatītas tikai uzņēmuma veikalos. Vai šajā gadījumā ir jāmaksā dabas resursu nodoklis par videi kaitīgām precēm, ja var pieņemt, ka par tām nodoklis vienreiz jau ir nomaksāts Vācijā?

Lasīt tālāk...
 
DRN maksāšana preču tranzīta gadījumā PDF Drukāt E-pasts
Friday, 24 November 2006

Jautājums: Vai ir jāmaksā Dabas resursu nodoklis par videi kaitīgām precēm, ja uzņēmums ieved elektropreces no Lietuvas un tālāk tās izved uz Igauniju? 

Lasīt tālāk...
 
Kā noteikt iepakojuma svaru? PDF Drukāt E-pasts
Friday, 24 November 2006

Jautājums: Komercsabiedrība ieved kosmētiku no Vācijas. Preces iepakojuma materiāls ir gan stikls, gan plastmasa, gan papīrs, taču pavaddokumentos nav norādīts iepakojuma svars. Kā noteikt iepakojuma svaru? Vai ir jāsver katra kārbiņa, trauciņš?

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 36 - 40 no 43
Vēl par šo tēmu:
Sadaļa veidota kopā ar
Latvijas Zaļais punkts