Par DRN salvetēm un vienreiz lietojamajiem galda piederumiem PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 04 January 2007

Jautājums: Vai klientiem pasniedzami papīra salvetes, kokteiļu salmiņi, dakšiņas, dekoratīvie piederumi ir attiecināmi pie vienreiz lietojamiem traukiem un tiek aplikti ar dabas resursu nodokli?

Lasīt tālāk...
 
Automobiļu elektronisko iekārtu interpretācija elektrisko un elektronisko iekārtu kontekstā PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 04 January 2007

Jautājums: Uzņēmums ieved Latvijas tirgū automobiļu elektroniskās iekārtas - auto signalizācijas un citas pretaizdzīšanas iekārtas, auto magnetolas, auto monitorus, GPS navigācijas sistēmas. Vai šīs iekārtas ietilpst MK noteikumu nr. 624 noteiktajā elektrisko un elektronisko iekārtu klasifikācijā?

Lasīt tālāk...
 
DRN maksāšana par iepakojumu ražotajām precēm, daļu no kurām eksportē PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 04 January 2007

Jautjums: Uzņēmums nodarbojas ar trikotāžas izstrādājumu ražošanu. Visas izejvielas un iepakojuma materiāli tiek ievesti no ES valstīm. Kastītes, kurās iepakotas izejvielas, daļēji kopā ar saražoto produktu tiek izvestas uz ES valstīm, savukārt neizmantojamie iepakojuma materiāli tiek iznīcināti. Kurš iepakojums ir jāuzskaita kā dabas resursu nodokļa objekts?

Lasīt tālāk...
 
DRN maksāšana fasēšanas pakalpojumu sniegšanas gadījumā PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 04 January 2007

Jautjums: Uzņēmums A iepērk kafiju no Polijas uzņēmuma B un foliju kafijas fasēšanas vajadzībām. Kafiju un foliju uzņēmums A nodot fasēšanai Latvijas uzņēmumam C. Pēc fasēšanas darbu pabeigšanas uzņēmums C atgriež safasēto kafiju uzņēmumam A, kurš to tirgo Latvijas teritorijā. Uzņēmums A maksā uzņēmumam C tikai par fasēšanas pakalpojumu sniegšanu. Kuram uzņēmumam ir pienākums maksāt dabas resursu nodokli par foliju?

Lasīt tālāk...
 
Par DRN automobiļu eļļas un gaisa filtriem PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 04 January 2007

Jautājums: Vai par Latvijā ievestajiem automobiļu eļļas un gaisa filtriem ir jāmaksā dabas resursu nodoklis un kādas ir šī nodokļa likmes?

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 31 - 35 no 43
Vēl par šo tēmu:
Sadaļa veidota kopā ar
Latvijas Zaļais punkts