DRN aprēķināšana datoriem, kas tiks realizēti kā Latvijā tā ārzemēs PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 01 March 2007

Jautājums: Uzņēmums no ārzemēm ieved specializētos POS datorus un Latvijā pievieno programmnodrošinājumu (elektroniskās plates). Kāda ir dabas resursu nodokļa maksāšanas un atskaišu iesniegšanas kārtība, ja uzņēmums gatavo produkciju realizē Latvijā un ārzemēs?

Lasīt tālāk...
 
Kā noformēt tilpuma pārrēķinu masā aprēķinot DRN eļļām? PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 01 March 2007

Jautājums: Kā vienkāršot dabas resursu nodokļa maksājuma aprēķinu par motoreļļām, ja ievestās produkcijas apliecinošos dokumentos motoreļļu apjoms ir norādīts litros nevis kilogramos (ir zināms eļļu blīvums)?

Lasīt tālāk...
 
DRN aprēķināšana uzņēmumā, kas nodarbojas ar auto riepu remontu PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 01 March 2007

Jautājums: Uzņēmums nodarbojas ar automašīnu un riepu remontu. Ir noslēgti līgumi par izlietoto eļļu un riepu utilizāciju ar bīstamo atkritumu apsaimniekošanas organizāciju. Pagājušā gadā uzņēmums saņēma C kategorijas piesārņojošās darbības atļauju. Vai šajā gadījumā uzņēmumam ir jāiesniedz deklarācija par C kategorijas piesārņojošo darbību un jāmaksā Dabas resursu nodoklis? Kā noteikt piesārņojuma apjomu un līdz ar to nodokļa maksājumu?

Lasīt tālāk...
 
DRN maksāšana par no ES dalībvalsts ievestiem datoriem PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 01 March 2007

Jautājums: Uzņēmums izmantošanai savā saimnieciskajā darbībā 2006.gada 3.ceturksnī ieveda no Lietuvas datorus. Datori ir elektriskās un elektroniskās preces. Vai par tām ir jāaprēķina dabas resursu nodoklis? Par kuru ceturksni uzņēmumam būtu jāaprēķina dabas resursu nodoklis, ja datori tika ievesti 2006.gada 30.septembrī un uzņēmums tos sāka lietot datorus savā birojā 2.oktobrī?

Lasīt tālāk...
 
Par DRN attiecināšanu uz baterijām PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 01 March 2007

Jautājums: Baterijas saskaņā ar Dabas resursu nodokļa likumu tiek uzskatītas par videi kaitīgām precēm. Vai tas attiecas uz visām baterijām, vai tikai uz svinu saturošām baterijām?

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 26 - 30 no 43
Vēl par šo tēmu:
Sadaļa veidota kopā ar
Latvijas Zaļais punkts