Preču iepakojuma norādījumi pavadzīmēs PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 26 February 2009

Jautājums: Vai uzņēmumam ir jāmaksā dabas resursu nodoklis, ja transporta pavadzīmē preču piegādātājs norāda, ka iepakojuma nav, bet preču pavadzīmē (invoice) ir norādīts, ka ir iepakojums no koka un metāla?

Lasīt tālāk...
 
DRN maksāšana par vienreiz lietojamajiem traukiem PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 26 February 2009

Jautājums: Uzņēmums, kas nodarbojas ar mazumtirdzniecību, iegādājies vienreiz lietojamos traukus, ko izmanto izbraukumu tirdzniecībā dažādos pasākumos. Piemēram, šķīvīšus, kur uzlikt pircēja nopirkto preci, krūzītes kafijai utt. Šie izstrādājumi iegādāti parastā mazumtirdzniecības veikalā un attaisnojuma dokuments ir čeks, uz kura ir minēts, ka tie ir vienreiz lietojamie trauki, daudzums iepakojumā, summa latos. Vai par šiem traukiem ir jāmaksā DRN?

Lasīt tālāk...
 
DRN maksājums par preču iesaiņošanas maisiņiem PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 26 February 2009

Jautājums: Uzņēmumam pieder mazumtirdzniecības veikals un preču iesaiņošanai tiek izmantoti maisiņi. Vai par šiem maisiņiem ir jāmaksā DRN un kā to aprēķināt, ja attaisnojuma dokuments ir maisiņu pirkuma čeks? Vai labāk nebūtu samaksāt likumā minētos 15 latus, jo kopumā šo izstrādājumu nav daudz?

Lasīt tālāk...
 
Iepirkumu maisiņu izmantošana mazumtirdzniecības veikalos PDF Drukāt E-pasts
Thursday, 26 February 2009

Jautājums: Vai pēc pēdējiem grozījumiem dabas resursu nodokļa likumā pastāv kādi ierobežojumi bezmaksas iepirkumu maisiņu izmantošanā mazumtirdzniecības veikalos?

Lasīt tālāk...
 
DRN aprēķināšana importētām precēm PDF Drukāt E-pasts
Wednesday, 19 December 2007
Jautājums: Uzņēmums "A" saņem rezerves daļas iepakojumā savām vajadzībām no ES uzņēmuma meitas uzņēmuma "B", kas Latvijā reģistrējies kā SIA. Ievedot preces Latvijā transportēšanas firma preces nodod uzņēmumam "A". Rēķinu preču samaksai uzņēmumam "A" piestāda uzņēmums "B". Kurš uzņēmums maksā dabas resursu nodokli par iepakojumu?
Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Atgriezties 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Turpināt > Beigas >>

Rezultāti 11 - 15 no 43
Vēl par šo tēmu:
Sadaļa veidota kopā ar
Latvijas Zaļais punkts